Büyük Seyhan Buluşması

Büyük Seyhan buluşması

Büyük Seyhan buluşması

Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir ve 4 ilçe belediye başkan adayları, Sucuzade Kent Meydanı'nda düzenlenen Büyük Seyhan Buluşması'nda bir araya geldi.

Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti adayları Fatih Mehmet Kocaispir, Erdal Hatipoğlu, Dr. Halil Nacar, MHP adayları Firdevs Cingözler, Bilal Uludağ ve il başkanları, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partililerden yaklaşık 8 bin kişi katıldı.
Çelik, seçimin yaklaştığını hatırlatarak Cumhur İttifakı'nın sandıklarda zaferle buluşacağını vurguladı. Ayrıca gençlerin demokrasi ve özgürlükle anılması gerektiğine dikkat çekti ve muhalefetin darbe zihniyetine karşı olduklarını ifade etti.AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ve MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı da birlik mesajları verdi ve 31 Mart'ta Cumhur İttifakı'nın başarılı olacağını belirtti.
Adaylar da kürsüye çıkarak halka hitap etti ve projelerini anlattılar. Fatih Mehmet Kocaispir, Adana'nın geleceği için hizmetlerini sunacaklarını ve birlikte çalışacaklarını belirtirken, Erdal Hatipoğlu ise Seyhan'da yaşayan vatandaşların huzurunu sağlamak için çaba göstereceklerini ifade etti.Dr. Halil Nacar, eğitim alanında hizmet vermiş biri olarak, Seyhan'da yaşayan herkesin yanında olacaklarını ve kadınların sesi olacaklarını söyledi. Firdevs Cingözler, Çukurova'nın hayalini kurduğunu ve kadınların gücüne inandığını belirtirken, Bilal Uludağ ise Sarıçam'da hizmetlerini 3 dönem daha sürdüreceğini ve Cumhur İttifakı'nın başarısı için çalışacaklarını ifade etti.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe