Çekin Yener Klibinde Dansöz Oynattı

Çekin Yener klibinde dansöz oynattı

Çekin Yener klibinde dansöz oynattı

İkinci tekli çalışmasıyla müzik severlerle buluşan Çekin Yener, hareketli ve ritmik şarkısıyla oynatıyor. Pro Ünyaylar etiketi ile Çekin Yener yorumuyla dijital mecralardaki yerini alan “Yaradan Aşkına Söyle” isimli eserin söz ve müziği ve aranjesi usta müzik adamı Alpay Ünyaylar imzası taşıyor.


Sözlerinde hüzünlü bir adamın hikayesi olan eserin, müziği coşkulu ve yerinde oturtmayan oynatan bir tarzda yapıldı. Henüz lise öğrencisi olmasına rağmen birbirinden başarılı işlere imza atan Alper Ünyaylar, yönetmenliği üstlenirken “Eserin yüksek ritmi ve gidişatı bu klipte dansöz olmalı hissini uyandırdı, sanatçımızla da konuştum ve çalışmada dansöz oynattık şarkının enerjisi hayat buldu” dedi. Başarılı yorumcu Çekin Yener, her zaman çalıştığı ekibe teslim olma taraftarı olduğunu dile getirirken bu işinde müziğin büyük tecrübesi Alpay Ünyaylar ile aydın fikirleriyle Alper Ünyaylar ikilisiyle olmak bana güven veriyor vurgusunu yaptı.Eserin, müziği coşkulu ve yerinde oturtmayan oynatan bir tarzda yapıldı.
Henüz lise öğrencisi olmasına rağmen birbirinden başarılı işlere imza atan Alper Ünyaylar, yönetmenliği üstlenirken “Eserin yüksek ritmi ve gidişatı bu klipte dansöz olmalı hissini uyandırdı, sanatçımızla da konuştum ve çalışmada dansöz oynattık şarkının enerjisi hayat buldu” dedi. Başarılı yorumcu Çekin Yener, her zaman çalıştığı ekibe teslim olma taraftarı olduğunu dile getirirken bu işinde müziğin büyük tecrübesi Alpay Ünyaylar ile aydın fikirleriyle Alper Ünyaylar ikilisiyle olmak bana güven veriyor vurgusunu yaptı.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı