Ömer Çelik: Yüreğir Projeleri 2 Yılda Tamamlanacak

Çelik: Yüreğir projeleri 2 yılda tamamlanacak

Çelik: Yüreğir projeleri 2 yılda tamamlanacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Adana Milletvekili Ömer Çelik, Yüreğir Belediye Başkan adayı Dr. Halil Nacar'ı desteklediklerini vurgulayarak, Dr. Halil Nacar'ın duyurduğu projelerin 2 yılda tamamlanacağını söyledi.
Ömer Çelik, Cumhur İttifakı AK Parti'nin Yüreğir Belediye Başkan adayı Dr. Halil Nacar'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'nde (SKM) iftar sonrası coşkuyla karşılandı ve vatandaşlarla buluştu."HALİL NACAR'IN ARKASINDAYIZ"

Seçimlere az bir zaman kaldığına dikkat çeken Ömer Çelik, "Diğerleri sandık görünce kabus görüyor, ancak biz demokrasi günü geldi diye seviniyoruz. Önümüzde iki bayram var, biri 31 Mart'taki demokrasi bayramı, diğeri Ramazan Bayramı. İnşallah Dr. Halil Nacar'ı başkan seçeceğiz ve iki bayramı bir arada yaşayacağız. Yüreğir'de önemli işler yaptık. Bu seçim, Adana'nın kalbi olan Yüreğir'in yüzyılı demek. Halil Nacar'ın seçilmesiyle Yüreğir'e yürekten bir başkan ve doktor kazandırmış olacağız. Halil Nacar'ın projeleri çocuklardan, gençlerden, büyüklerden ve kadınlardan beklentileri karşılayacak şekilde hazır. Gece gündüz Halil kardeşimizin yanında olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın Adana'ya ve Yüreğir'e ne kadar önem verdiğini biliyorsunuz. Özellikle hanım kardeşlerimiz, kapı kapı dolaşarak Yüreğir'e hizmet için Halil Nacar'a oy istemelisiniz. Projelerin bir kısmı 6 ayda, bir kısmı 1 yılda, bir kısmı 2 yılda tamamlanacak. Daha iyi bir Yüreğir için Halil Nacar diyoruz" şeklinde konuştu."KÜÇÜK HAYRANLARDAN HALİL NACAR'A SÜRPRİZ"

Konuşmaların ardından küçük hayranlar, Dr. Halil Nacar'a kendi çizdikleri ve üzerinde 'Yüreğir Belediye Başkanı Dr. Halil Nacar' yazan resimleri hediye ettiler.

 

DİĞER HABERLER

Hulk’un doğum günü kutlandı
Hulk’un doğum günü kutlandı
11 Nisan 2024 Perşembe