Ceyhan'da Emek Mahallesi'ne Yeni Bir Çocuk Parkı

Ceyhan, yeni bir park daha kazanıyor

Ceyhan’ın dört bir yanını parklar ve yeşil alanlarla donatan, dinlenme mekanları oluşturan, taziye evi, aş evi inşa eden, organik ürün satış merkezi kuran, kadınlara üretim ve istihdam alanı kazandıran Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, çocuk parklarına bir yenisini daha ekliyor.


Ceyhan, yeni bir park daha kazanıyor

Ceyhan’da yaşamı olumlu yönde değiştirme gayretinden ödün vermeyen, bu uğurda büyük işler başaran, son günlerde yaptığı dokunuş ve açılışlarla dikkatleri üzerine çeken Başkan Hülya Erdem, Emek Mahallesi’ndeki çocuk parkı inşaatını da başlattı.


YEŞİL VE OYUN YENİ PARKTA BULUŞACAK
Ceyhan’da karış karış dolaşıp hemşehrilerinin sorunlarına çözüm arayan Erdem, çocuklara ve gençlere ayrı bir değer veriyor.
Ceyhan’da sporun hemen her branşında kurslar düzenleyen, gençleri üniversiteye hazırlayan Ceyhan’ın annesi Hülya Erdem, yeşilin ve oyunun buluştuğu yeni park alanının Emek Mahallesi’ne yakışacağını vurguladı.


“HİZMETİ İLKE EDİNDİK”
Çocukların sağlıklı gelişimine destek olmaya devam edeceklerini dile getiren kadim kent Ceyhan’ın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhanımıza, Ceyhanlımıza hizmeti ilke edindik. Görevimizin son dakikalarına kadar bu ilkemizden şaşmayacağız” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER