Ceyhan'ı Birleştiren Köprü Projesine Başlandı

Ceyhan’ın iki yakasını birleştirecek köprü

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, vaat ettiği köprü projesinin çalışmalarının başladığını duyurdu. Projeyle birlikte İbrahim Mete Bulvarı'ndan Namık Kemal ve Cumhuriyet Mahallesi'ne köprü ile bağlantı sağlanacak.


Ceyhan’ın iki yakasını birleştirecek köprü

Başkan Aydar, projeleri arasında yer alan dördüncü vaadinin de gerçekleşmeye başladığını belirtti. Aydar, Ceyhan'ı bir bütün haline getirmeye yönelik çalışmalarını sürdürdüğünü, yeni köprü projesinin, Ceyhanlıların uzun süredir beklediği bir ihtiyacı karşılayacak nitelikte olduğunu anlattı.

Bu projeyle İbrahim Mete Bulvarı'ndan Namık Kemal ve Cumhuriyet Mahallesi'ne daha kolay ulaşım sağlanacağını ifade eden Aydar, vaatlerini yerine getirme konusunda kararlı olduğunu vurguladı.


"CEYHAN’A HAYIRLI OLSUN"

Başkan Aydar, "Seçimden önce söz verdiğimiz gibi Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar ile birlikte Ceyhan'ın iki yakasını birleştiriyoruz. Köprümüzün ilk adımını attık ve çalışmalar başladı. İbrahim Mete Bulvarı'ndan Namık Kemal Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesine giden yolu birleştiriyoruz. Köprümüz Ceyhan'a hayırlı olsun. Ne söz vermiştik? Köprü yapacağız demiştik. Köprümüzü yapıyoruz" diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

15 Günlük Hava Durumu I Adana
15 Günlük Hava Durumu I Adana
20 Mayıs 2024 Pazartesi