CHP Heyeti Oya Tekin ve Gökayaz'ı Ziyaret Etti

CHP Heyeti Oya Tekin ve Gökayaz'ı ziyaret etti

CHP Heyeti Oya Tekin ve Gökayaz'ı ziyaret etti

31 Mart 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında  CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, CHP İl Başkanı Anıl Tanburoğlu, Adana Milletvekili Ayhan Barut, Seyhan Belediye Başkan Adayı Oya Tekin, CHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Hakan İlbeyi ve CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz'ı ziyaret etti.

Baro Başkanı Av. Gökayaz, nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi. Kadınların yerel yönetimlerdeki temsiliyeti ve yerel yönetimlerin demokrasi açısından önemine vurgu yaptı. Seyhan Belediye Başkan Adayı Oya Tekin'e başarılar dileyen Gökayaz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bulut'a da katkıları için teşekkür etti.
Oya Tekin, ilçenin sorunlarına çözüm önerilerini paylaştı ve sosyal belediyecilik anlayışının önemini vurguladı. CHP Adana İl Başkanı Anıl Tanburoğlu ise, şehirlerin katılımcı bir şekilde yönetilmesi gerektiğini ifade etti.
Adana Milletvekili Ayhan Barut, ekonomik krizin şehre etkilerine dikkat çekerek, yerel seçimlerin önemini vurguladı. Görüşmede karşılıklı fikir alışverişi yapıldı ve son siyasi-hukuki gelişmeler değerlendirildi.
Ziyarette, Adana Barosu yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı