Çukurova Üniversitesi'nde Paydaş Toplantısı

Çukurova Üniversitesi Paydaş Toplantısı yapıldı

Çukurova Üniversitesi, öğretim üyeleri, kurum temsilcileri, öğrenciler ve mezunların katılımıyla iç ve dış paydaş toplantısı düzenledi. Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, üniversitenin misyonu doğrultusunda sürekli gelişme ve yenilenme içinde olduklarını vurguladı.


Çukurova Üniversitesi Paydaş Toplantısı yapıldı

Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel başkanlığında gerçekleşen iç ve dış paydaş toplantısına, Rektör Yardımcılar Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlükaplan, Prof. Dr. Neslihan Boyan, Genel Sekreter Dr. Mehmet Cingöz, öğretim elemanları, kurum temsilcileri ve mezunlar katıldı.


 “HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIMIZA OLAN İNANCIM TAM”

Yoğun katılımla gerçekleşen ve iki gün süren toplantının açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Çukurova Üniversitesinin bilgiye ve topluma katkı sağlama misyonu ile hareket eden bir kurum olarak sürekli gelişme ve yenilenme içinde olduğuna dikkati çekti. Hızla değişen dünya koşullarına uyum sağlamak eğitim programlarını güncelleme ihtiyacının olduğunu bildiren Prof. Dr. Tuncel şunları söyledi:

“Eğitim programlarımızı güncelleme ihtiyacı, hızla değişen dünya koşullarına uyum sağlamak, öğrencilerimizi daha iyi donatmak ve bilgiye erişimi daha etkin hale getirmek amacıyla kaçınılmaz bir gerekliliktir. Bu güncelleme süreci, sadece akademik kadromuzun değerli katkıları ile değil, aynı zamanda değerli öğrencilerimizin ve iş dünyasının da fikirlerini alarak gerçekleştireceğimiz bir süreç olacaktır. Günümüzde iş dünyasının beklentileri ve gereksinimleri hızla değişiyor ve bu değişime ayak uydurabilmek için üniversite eğitim programlarımızı sürekli olarak gözden geçirmeliyiz. Bu nedenle, paydaşlarımızın geri bildirimleri, gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim almasına ve toplumun ihtiyaçlarına daha iyi cevap veren bir üniversite olmamıza katkı sağlayacaktır. Bu süreçte, açık ve yapıcı bir iletişim ortamı içinde fikirlerimizi paylaşmaya ve birlikte çalışmaya davet ediyorum. Üniversitemizin daha da ileriye taşınması için hep birlikte çalışacağımıza olan inancım tamdır. Toplantılarımıza katılarak bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, Üniversitemizin daha da büyümesi ve gelişmesi için birlikte çalışmaya devam etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.”

Açılış konuşmasının ardından öğretim üyeleri, kurum temsilcileri, öğrenciler ve mezunlardan oluşan gruplar yuvarlak masa etrafında çalışmalarını gerçekleştirdi.

 

DİĞER HABERLER

15 Günlük Hava Durumu I Adana
15 Günlük Hava Durumu I Adana
20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ayar-3 operasyonu düzenlendi
Ayar-3 operasyonu düzenlendi
18 Mayıs 2024 Cumartesi
Ankutsan üretim rekorunu kutladı
Ankutsan üretim rekorunu kutladı
18 Mayıs 2024 Cumartesi
Altınoran’dan sanat şöleni
Altınoran’dan sanat şöleni
18 Mayıs 2024 Cumartesi
Adanalılar Athena ile coştu
Adanalılar Athena ile coştu
18 Mayıs 2024 Cumartesi