Cumhur İttifakı Karaisalı Meclis Üyesi Listesi

Cumhur İttifakı Karaisalı’da 13 Meclis Üyesi çıkardı

Cumhur İttifakı Karaisalı’da 13 Meclis Üyesi çıkardı

Karaisalı’da 11'i normal listeden ikisi de kontenjandan olmak üzere MHP+AK Parti 13 üye ile temsil edilecek. CHP ise uzun aradan sonra ilk kez Meclis Üyeliği kazanırken, İYİ Parti bu seçimde meclis üyesi çıkaramadı.


31 Mart 2024 tarihinde yapılan mahalli idareler genel seçiminde Cumhur İttifakı Karaisalı’da 15 meclis üyesinden 13'ünü kazandı. İYİ Parti meclis üyesi çıkaramazken CHP 2 üyelik kazandı.
İŞTE CUMHUR'UN MECLİS ÜYELERİ:

Ali Cengiz Taşçı, Mustafa Durak, Abdulkadir Günaltın, Hatice Efe, Sedat Gök, Gani Gürol Atasoy, Gülhan Kasap, Şaban Kaymak, Mahmut Sarısoy, Mehmet Ali Yasdıbaş ve Mahmut Gökçe.


KONTENJANDAN SEÇİLEN  MECLİS ÜYELERİ:

Cemal Demirdağ ve Ahmet Sezai Yılmaz

ÜÇ KİŞİ BÜYÜKŞEHİR MECLİS ÜYESİ OLDU

Öte yandan Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Karaisalı'yı temsil edecek kişiler ise şöyle:

Karaisalı Belediye Başkanı Bekir Şimşek, doğal meclis üyesi olurken Cemal Demirdağ, Mustafa Durak ve Ali Cengiz Tascı ABB Meclisinde Karaisalı'yı temsil edecekler.


MHP İLÇE BAŞKANI ŞEKERCİ MECLİS ÜYELERİNİ KUTLADI

MHP Karaisalı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Şekerci, seçilen tüm meclis üyelerini kutlayarak, "Her şey Karaisalı için. Partimiz ve Cumhur İttifakımız bu seçimde büyük bir başarı göstermiştir. Bize destek veren tüm halkımıza ve MHP’lilere ve AK Partili idareciler ile üyelerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı