Erdal Hatipoğlu Projelerini Anlattı

Erdal Hatipoğlu projelerini anlattı

Erdal Hatipoğlu projelerini anlattı

Cumhur İttifakı - AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, “Seyhan’a sözümüz var. Kaybedilen zamanı telafi edeceğiz” dedi.

Hatipoğlu, Adana Anemon Oteli'nde gerçekleştirdiği “Yeni 1 Seyhan” konulu proje lansmanında, projelerini anlattı.

"Seyhan'a sözümüz var" diyen Hatipoğlu, kaybedilen zamanın telafi edileceğini ve Seyhan için umut, gelecek, hizmet ve yeni bir vizyon üzerine konuşacaklarını belirtti. Seyhan'ın gelişimi için kararlı olduklarını vurgulayan Hatipoğlu, yeni bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ifade etti.

Projelerinin Seyhan'ın ihtiyaçlarına odaklanacağını belirterek, yaşlılara yönelik sağlık hizmetleri, ekonomik destekler ve sosyal yardımlar gibi önemli adımların atılacağını açıkladı.

Hatipoğlu, Seyhan'ın her mahallesine kapalı semt pazarları yapılacağını, kentsel dönüşümün önemine vurgu yaparak, eski binaların yenilenmesi gerekliliğini dile getirdi.

Ayrıca çocuklara yönelik kapalı oyun alanları ve spor tesisleri gibi projelerin hayata geçirileceğini belirtti. Kültür ve sanatın desteklenmesine de önem veren Hatipoğlu, Kültür Merkezi oluşturulacağını da duyurdu.

Konuşmasının ardından sözü Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir'e bıraktı. Kocaispir, toplantıya katılan ve destek veren Milliyetçi Hareket Partisi'ne ve AK Parti Sözcüsü, Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'e teşekkürlerini iletti.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe