Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana Mitingine Davet

Gülaçtı ve Kanlı’dan mitinge davet

Cumhur İttifakı Ortağı AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ile MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, tüm Adanalı'ları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 25 Şubat 2024 tarihinde pazar günü saat 12.00'da İstasyon Meydanı'nda düzenlenecek olan mitinge davet ettiler.


Gülaçtı ve Kanlı’dan mitinge davet

AK Parti Adana İl Başkanı Gülaçtı ile MHP Adana İl Başkanı Kanlı yaptıkları ortak açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingine katılımın her zamanki gibi yoğun olmasını bekliyoruz. Adanalı hemşerilerimiz, geçmişte olduğu gibi pazar günü de Sayın Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde karşılayacaklardır." dediler.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli hemşerilerimiz, malumunuz olduğu üzere Adana'mız açısından çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 31 Mart seçimleri, şehrimizin geleceği, çocuklarımıza bırakacağımız bu güzel şehrin gelişim ve değişim sürecinin başlatılması açısından çok önemlidir. Bu güçlü umudu yaşarken, her zaman 'Allah'ına gurban Adana!' diyen Sayın Cumhurbaşkanımız yine sizleri ziyaret edecek, aranızda bulunacaklardır. Sayın Cumhurbaşkanımızı pazar günü hep birlikte coşku ve heyecanla karşılayarak en güzel şekilde ağırlayacağız. Tüm vatandaşlarımızı bu tarihi güne tanıklık etmeye, heyecan, coşku ve sevincimizi paylaşmaya, geleceği birlikte kucaklamaya davet ediyoruz."

 

Etiketler:
AK PartiAdanaMHP

DİĞER HABERLER