Erdal Hatipoğlu Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Hatipoğlu: Tek bir keşkemiz olmadı

Hatipoğlu: Tek bir keşkemiz olmadı

Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu sandıktan çıkan sonuçları değerlendirdi. Hatipoğlu, “Tek bir keşkemizin bile olmadığı bu serüvende bizlere gösterdiğiniz güven ve teveccüh için sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.


Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cumhur İttifakı ve AK Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, ilk günden itibaren gece gündüz çalıştıkların, sahada elini sıkmadıkları, gönlüne girmedikleri kimse kalmadığını söyleyerek, “Gücümüzün yettiğinin çok daha üzerinde bir çalışma azmi sergiledik.” diye konuştu.


“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Hatipoğlu açıklamasına şöyle devam etti:

“Halkımız kararını verdi, seçimleri demokrasimize yakışır şekilde tamamladık. Bu sonuçların tüm ülkemize ve Seyhan'ımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yıllardır Seyhan'a verdiğimiz katma değer ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimize güvenebilirsiniz.

Tek bir keşkemizin bile olmadığı bu serüvende bizlere gösterdiğiniz güven ve teveccüh için sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu kutlu yolda her zaman yanımda olan çok kıymetli aileme ve dostlarıma, gece gündüz demeden birlikte yürüdüğümüz saha ve sosyal medya ekibime, teşkilatlarımıza ve bize oy veren vermeyen tüm Seyhanlılara şükranlarımı sunuyorum.”

 

DİĞER HABERLER