Adana Demirspor Hocası Hikmet Karaman Konuştu

Hikmet Karaman Kasımpaşa maçı sonrası konuştu

Hikmet Karaman Kasımpaşa maçı sonrası konuştu

Yukatel Adana Demirspor'un teknik direktörü Hikmet Karaman, Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada takımının performansını değerlendirdi. Maçın ilk yarım saatlik bölümünde iyi oynadıklarını ve pozisyonlara girdiklerini ancak son vuruşlarda etkili olamadıklarını belirtti.


Karaman, "İlk 30 dakikayı müthiş oynayan takım son 10-15 dakikada hiç pozisyon yokken içeri 2-0 sıfır mağlup gittik. Tabii bu bizim için moral ve motivasyonun düştü. Ama ikinci yarı hem oyunu riske ederek hem de yaptığımız değişikliklerle maça iyi başladık. Penaltı olunca 3-0 oldu. 3-0'ın ardından gelmek kolay değil. Buna rağmen oyunu devam ettirmeyi sürdürdük." şeklinde konuştu.
Teknik direktör, takımda güçlü bir kadro oluşturduklarını ancak oyuncuların antrenman yaparak bir araya gelmeleri gerektiğini vurguladı. Yeni gelen oyuncuların hızlı bir şekilde adaptasyon sağlaması gerektiğini belirten Karaman, "Fena da oynamadılar, iyi de mücadele ettiler. İki oyuncumuz daha yolda geliyor. Dolayısıyla 8 yeni oyuncuyu teknik ekip olarak bir an önce antrenmanlarda kaynaştırıp bir oyun planı, bir takım oyunu haline dönüştürmeliyiz. Bu da bizim görevimiz. Olumsuzluğu olumluya çevirecek kadro yapısına sahibiz. Bunu da çevireceğiz. Peş peşe kazanacağımız maçlar mutlaka gelecek." ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:
adana demirspor

DİĞER HABERLER

Adana
Adana'da kayıp genç ölü bulundu
29 Şubat 2024 Perşembe
Çukurova
Çukurova'dan işçilere rekor zam
29 Şubat 2024 Perşembe
Adana
Adana'da İlham Zirvesi düzenlendi
28 Şubat 2024 Çarşamba
Çöplük sorununa çözüm sözü
Çöplük sorununa çözüm sözü
28 Şubat 2024 Çarşamba