Hamza Yoldaş 2024 Yerel Seçimleri Değerlendirdi

İş İnsanı Hamza Yoldaş'tan yerel seçim mesajı

İş İnsanı Hamza Yoldaş'tan yerel seçim mesajı

İş insanı Hamza Yoldaş, 31 Mart yerel seçimlerine doğru, ülkemizin, milletimizin huzurunun bozulmaya çalışıldığına dikkat çekti ve ekledi: “Milletimiz bu oyunu bozacaktır”


Bir ay gibi kısa bir sürenin kaldığı 31 Mart yerel seçimlerine doğru, seçimlerin huzur ortamında yapılmasını istemeyenlerin yeniden kendilerini göstermeye başladığı belirtildi. İş insanı Hamza Yoldaş, yerel seçimlere doğru önemli noktalara dikkat çekti.  Yoldaş, her seçim döneminde olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerine doğru, ülkemizde huzur ortamının bozulmak istendiğini vurguladı.
Gazette.com.tr’ye konuşan iş insanı Hamza Yoldaş, Türkiye’nin 20 yılı aşkın bir süredir iç ve dış politikada istikrarı yakaladığını belirtti. AK Parti iktidarıyla birlikte, Dünya’da her alanda kendini kanıtlayan, bölgesel aktörden, küresel aktör konumuna yükselen Türkiye’nin bazı mihraklar tarafından önünün kesilmeye çalışıldığının altını çizen Hamza Yoldaş, herkesçe malum çevrelerin 31 Mart yerel seçimlerine doğru yeniden ortaya çıktığını kaydetti.
“Ülkemizde seçimlerin huzur içinde geçmesini kim(ler) istemiyor” diye soran, Hamza Yoldaş, “Nedense benim aklıma CHP ve DEM geliyor” diyerek, ironi yaptı.
İş insanı Hamza Yoldaş, şöyle devam etti:
“AK Parti iktidara geldiği 3 Kasım seçimlerinden itibaren bugüne kadar ülkemize, milletimize her alanda büyük hizmetler sundu, hayata geçirdiği projelerle, Türkiye’ye çağ atlattı. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını kutladığımız şu günlerde, savunma sanayiinden tutun her alanda büyük atılımlar yapan AK Parti iktidarı, ülkemizi Dünya’da söz sahibi yapmıştır. Devasa projeleri milletimize kazandıran, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bütün Dünya’da vizyonu ve misyonu olan bir ülke haline getirmiştir. Şimdi 31 Mart’ta yerel seçimler yapacağız. Bakıyoruz, 20 yılı aşkın bir süredir, huzur, güven içinde yönetilen ülkemizde, huzur ortamı yeniden bozulmak isteniyor. Peki kim bozmak istiyor, bu huzur ortamını! Ülkemizin gelişmesini, huzur içinde yaşamasını kimin işine gelmiyor. Benim aklıma iki parti geliyor. Biri CHP biri DEM Parti. Aynı mihrakların adeta kuklası durumundaki bu oluşumlar, önceki seçimlerde olduğu gibi, 31 Mart yerel seçimlerine yaklaştığımız şu günlerde de seçimlerin huzur içerisinde geçmemesi için ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmiyorlar. Ancak şu gerçeği tekrar hatırlatmakta yarar var k; ülkemizin, milletimizin huzurunu, birlik ve beraberliğini hiçbir iç ve dış odak yıkamayacak, engel olamayacaktır. 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi aziz milletimiz, bu oyunu da bozacaktır. Ülkemiz, milletimiz Türkiye’nin ikinci yüzyılına, 31 Mart yerel seçimlerinde el ele, omuz omuza birlikte yürüyecektir”
 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe