Demirspor Kadın Futbol Kulübü'nden Akay'a Ziyaret

Kadın Futbol Kulübü’nden Akay’a ziyaret

Kadın Futbol Kulübü’nden Akay’a ziyaret

5 Ocak Demirspor Kadın Futbol Kulübü, Türkiye Kadınlar 3. Futbol Ligi 7. grupta lider durumda bulunarak Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay'ı ziyaret etti.


Kulüp Başkanı Gökhan Özdemir, teknik heyet ve futbolcuların bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akay sporun ve sporcunun daima destekçisi olduklarını yeni sezona bunun artarak devam edeceğini söyledi.


“KADIN FUTBOL TAKIMLARIMIZ DESTEKLENMELİ”

5 Ocak Demirspor Kadın futbol takımının ligde namağlup liderlik koltuğunda yer almasından dolayı yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosunu kutlayan Seyhan Belediye Akif Kemal Akay, “Kadın futbol takımlarımızın mutlak suretle desteklenmesi gerekiyor. Göreve geldiğimizden itibaren imkanlarımız dahilinde sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Kalan haftalar için temsilcimize başarılar diliyorum” dedi.


ÖZDEMİR’DEN TEŞEKKÜR

Adana’yı en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesi içerisinde yer aldıklarını belirten 5 Ocak Demirspor Kadın Futbol Kulübü Başkanı Gökhan Özdemir’de, “Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyoruz” diye konuştu.


 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı