Mevlüt Karakaya: Güçlü Lider Firdevs Cingözler

Karakaya: Belediyecilikte bir sorunumuz yok

Karakaya: Belediyecilikte bir sorunumuz yok

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler’in projelerinin tanıtıldığı toplantıda konuştu.


MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Cingözler ve Kocaispir ile diğer ilçe adaylarının 1 Nisan'da başkan olacağına inandığını belirtti.

Karakaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, "İnşallah önümüzdeki dönemlerde sadece ülkemizde değil, tüm dünyada kadınlarımız olması gerektiği yerde, hak ettiklerini alacaklardır." dedi.

Dünyada 50'ye yakın bölgede sıcak çatışma olduğuna dikkati çeken Karakaya, "İnsanlık huzursuz, sıkıntı içerisinde. Türkiye'nin dört bir tarafı ateşle sarılmış durumda. Güneyimizde 900 kilometre alanda devlet, otorite yok. Kuzeyimizde Rusya-Ukrayna Savaşı 3 yılını doldurdu. Duracağı da yok, durmasında da izin verilmiyor. Ama yine Allah'a bin şükür ki bu coğrafyada en huzurlu, en güvenli alan da Türkiye Cumhuriyeti'dir. Bunlar öyle kolay olmuyor." ifadelerini kullandı.Belediyecilik konusunda kimseden eksiklerinin olmadığının altını çizen Karakaya, şunları kaydetti:

"Çıkardığımız adayların hepsi belediyecilik konusunda temayüz etmiş şahsiyetlerdir. Büyükşehir için de öyle Sarıçam için de Seyhan için de Yüreğir için de Çukurova için de öyle. Temayülümüzde bir sorun yok, belediyecilikte bir sorun yok. Allah'a bin şükür ki Cumhur İttifakı adayı olarak seçilen Sayın Cumhurbaşkanı'mız ve onu kabinesi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi 4,5 yıl daha bu memlekete hizmet edecek. İnşallah birçok sorunlarını çözecek, yerel yönetimlerle uyumlu bir hükümetin, bir yasamanın olması her zaman için buralara yapılacak hizmetleri de artıracaktır. Bu gerçeği de göz önünde bulundurmamız lazım."

 

DİĞER HABERLER

Hulk’un doğum günü kutlandı
Hulk’un doğum günü kutlandı
11 Nisan 2024 Perşembe