Karslıoğlu’ndan Arıkan’a Ziyaret

Karslıoğlu’ndan Arıkan’a ziyaret

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkanlığındaki bir heyet, Adana Emniyet Müdürlüğüne atanan Ahmet Hakan Arıkan’a kutlama ziyaretinde bulundu.

Karslıoğlu’ndan Arıkan’a ziyaret

Ziyaret sırasında konuşan Adana Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan; “Ülkemizin en güzide kentlerinden olan Adana’mızın her şeyin en iyisine layıktır. Bizlerin üzerine düşense asayişi sağlamaktır. Bu konuda hepimizin elbirliğine ihtiyaç vardır. Bu doğrultuda çevremizi daha ferah ve medeni hale getirmekten geçiyor. O yüzden bir an evvel Kentsel Dönüşümü hızlandırmak gerekiyor. Bu fiziki sorunların giderilmesi güvenlik problemlerini azaltacağı gibi, sosyal yatırımların artması anlamına gelecektir. O nedenle asayişin sürekliliği için kentsel dönüşüm şarttır. Bunda da lokomotif görevi sektörün temsilcileri olarak sizlerin gayreti gerekmektedir” dedi.


DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu da açıklamasında; “Adana’da önemli başarılara imza atacağına inandığımız Emniyet Müdürümüzün Kentsel Dönüşüm konusundaki tespitlerine katılıyoruz. Bu doğrultuda kentsel dönüşüm gelişmenin toplumsal ekonomik mekânsal olarak ele alınmalı ve kentteki sorunlu alanların sağlıklı, daha yaşanabilir hale getirilmesi, sorunları giderdiği gibi, asayiş problemlerinde de tüm güvenlik birimlerimize olumlu katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

15 Günlük Hava Durumu I Adana
15 Günlük Hava Durumu I Adana
20 Mayıs 2024 Pazartesi