Fatih Mehmet Kocaispir Kozan'da Miting Yaptı

Kozan’da Kocaispir’e büyük destek: Toplantı mitinge dönüştü

Kozan’da Kocaispir’e büyük destek: Toplantı mitinge dönüştü

Kozan'da düzenlenen Cumhur İttifakı'nın Karacaoğlan Mahallesi'ndeki açık hava toplantısı beklenmedik bir ilgiyle karşılaştı ve adeta bir mitinge dönüştü. Vatandaşlar, iftardan sonra gerçekleşen toplantıya katılım göstererek alana sığmadılar.


Mahalle buluşmasına, Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir'in yanı sıra Cumhur İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Mustafa Atlı, AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zembilci, MHP MYK Üyesi Mustafa İzgioğlu, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Polat Kaya, MHP Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli, Ülkü Ocakları İl Başkanı Cem Tutsoy ve vatandaşlar katıldı.“İŞTE BAŞKAN, İŞTE KOZAN”

‘İşte Başkan, İşte Kozan’, ‘Dik dur eğilme, Kozan seninle’ sloganları ile karşılanan Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Sizleri alnınızdan öpüyorum, bizim gururumuz, yiğitlerin yurdusunuz. El ele, gönül gönüle, Allah’ın izniyle 15-0 yapacağız, çifte bayram yapacağız inşallah” dedi.Coşkulu kalabalığa hitap eden Kocaispir; “Ben görüyorum ki elhamdülillah Kozan kararını vermiş, diyorum ki şu kalan 3 gün içerisinde ev ev, kapı kapı hep beraber dolaşalım. Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayalım. Rehavete kapılmayalım. Mutlaka sandığa gidelim, gitmeyenleri götürelim” diyerek ilçe sakinlerinden destek talep etti. Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahalle sakinlerine teşekkür eden Kocaispir; “Hizmete susamış Adana’mızı gerçek belediyecilikle buluşturmaya hazırız ve kararlıyız. 1 Nisan’dan itibaren sizlerin teveccühü, hükümetimizin de desteğiyle Adana’mızı bugüne kadar hiç görmediği hizmetlerle buluşturacağız. Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan, duaları ile destek veren Kozanlı hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kozan kazanacak Adana Kazanacak.” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı