Emrah Kozay: Çukurova'da Çöp Kokusu Kalmayacak

Kozay’ın hedefi çöp kokmayan tertemiz bir Çukurova

Kozay’ın hedefi çöp kokmayan tertemiz bir Çukurova

CHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Emrah Kozay, seçimlerden sonra ilk iş olarak Çukurova'nın çöp ve çöp kokusu sorununa çözüm getireceklerini belirtti.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Av. Emrah Kozay, seçim çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor. Semt pazarı ve esnaf ziyaretlerinde halkın yoğun ilgi gösterdiği Kozay, Çukurova’nın kronikleşen sorunlarının nasıl çözüleceğini Çukurova halkına anlattı.


ÇUKUROVA ÇAĞDAŞ BİR KENT OLMAKTAN UZAKLAŞIYOR

Çukurovalıların en çok şikayet ettiği konu olan temizlik sorununu öncelikli olarak ele alacaklarını dile getiren Kozay, Çukurova’nın Adana’nın en gelişmiş kenti gibi görünse de kentin ilgisizlik ve bakımsızlık nedeniyle çağdaş bir kent olmaktan uzaklaştığını kaydetti.


ÇÖP KOKMAYAN ÇUKUROVA

Çukurova halkının çöp yığınlarından ve kokusundan da şikayet ettiğini ifade eden Kozay, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girdiğimiz şu günlerde dünya kentleriyle yarışan bir Çukurova’yı konuşmamız gerekirken ne yazık ki sokaklardaki çöp yığınlarını ve çöp kokusunu konuşuyoruz. Hâlâ temizlik sorununu çözememiş bir Çukurova’yla karşı karşıyayız. Hiç merak etmeyin, 1 Nisan’dan sonra ilk işimiz bu olacak. Çukurova’nın en temiz ilçe olmasını sağlamak önceliklerimiz arasında olacak. Sokaklarında çöp, moloz yığınlarının görülmediği, sokaklarında çöp kokusunun olmadığı tertemiz bir Çukurova’yı vatandaşlarımıza sunacağız. Çukurova’yı çöplerden ve çöp kokusundan kurtaracağız. Parlayan bir Çukurova’yı hep birlikte inşa edeceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler:
adanaçukurovaemrah kozay

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe