Kurtul Çakın: Yeni Bir Heyecan, Yeni Bir Başlangıç

Kurtul Çakın: 'Yeni bir heyecan, yeni bir başlangıç'

Adana Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Kurtul Çakın, 'Yeni Bir Heyecan, Yeni Bir Başlangıç' hareketiyle ÇGC üyeleriyle Seyhan Otel Anadolu Salonu'nda bir araya geldi. 

Kurtul Çakın: 'Yeni bir heyecan, yeni bir başlangıç'

Toplantıya katılan üyelere teşekkür eden Çakın, "Herkes ÇGC'de değişim istiyor. Sizlerle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ni daha etkin ve saygın hale getireceğiz. İki dönemden sonra bayrağı başka bir arkadaşıma bırakacağım" dedi.


Çukurova
Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve gazeteciler de Seyhan Oteli Anadolu Salonu'ndaki buluşmada yer aldı. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Engin Kanber, ASGD Şube Başkanı Mustafa Boz ile ÇGC'nin geçmiş dönem başkanları Tamer Ünal ve Kurtar Çakın da buluşmaya katıldı.Çakın, seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri anlattı. Konuşmasına, toplantıya gelirken yolda telefon görüşmesi aldığını belirterek başlayan Çakın, "Mersin'den üç değerli üyemiz beni aradı. Konuşmama başlamadan önce, desteklerini iletmemi istediler. Öncelikle onlara teşekkür ediyorum" dedi. Özgeçmişini anlatıp projelerinden bahseden Çakın, "Bilinmelidir ki, bu toplantıya bütün geçmiş dönem başkanlarımız ve bugünkü başkanımız Cafer Esendemir ile yönetim kurulu üyeleri de bizzat davet edilmiştir" dedi.
Önceliğinin kurumsallık olacağını belirten Çakın, Kurumsallığı bir an önce inşa edeceğini mevcut sosyal tesislerin baştan aşağıya yenileneceğini söyleyen Çakın, “ Mimar arkadaşlarım yeni projenin çalışmalarını yapıyor. Kapalı olan eski idari binamız derhal açılacak. Ödül törenleri organizasyonları daha kaliteli olacak, kamuoyunda da konuşulacak. Hayalimde olan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kompleksi’ni de hayata geçirmek istiyoruz. İçerisinde idari binası, basketbol sahası, yüzme havuzu, tenis kortu gibi alanlar olacak. Üyesi olmaktan gurur duyacağımız bir Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.Daha etkin, daha güçlü, daha çok üreten bir ÇGC için hazır olduğunu vurgulayan Çakın, “Güçlü ve herkesin çalıştığı bir yönetim kurulu kuruyoruz. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ayağa kalkacak ve dimdik yürümeye devam edecek. Tüzük tadilatına da giderek ‘en fazla 2 dönem başkanlık yapılabilir’ maddesini de hayata geçireceğiz” dedi.
Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Korkunç kazada 4 yaralı
Korkunç kazada 4 yaralı
17 Haziran 2024 Pazartesi
Tarlada feci yangın
Tarlada feci yangın
17 Haziran 2024 Pazartesi
Restoranda feci yangın
Restoranda feci yangın
16 Haziran 2024 Pazar
Adana 2024 kurban kesim yerleri
Adana 2024 kurban kesim yerleri
15 Haziran 2024 Cumartesi
Huzurevi sakinlerine sürpriz
Huzurevi sakinlerine sürpriz
15 Haziran 2024 Cumartesi
Arı kovanında uyuşturucu bulundu
Arı kovanında uyuşturucu bulundu
15 Haziran 2024 Cumartesi