Kökçüoğlu, “Tarım Orman Gündemi” programına katıldı

Mehmet Nuri Kökçüoğlu, “Tarım Orman Gündemi” programına katıldı

Mehmet Nuri Kökçüoğlu, “Tarım Orman  Gündemi” programına katıldı

Adana İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi tarafından hazırlanan ve hafta içi her gün saat 11.00'da canlı yayınlanan “Tarım Orman Gündemi" programına katıldı.


Tarım İl Müdürlüğü’nün resmi web sitesindeki açıklamada, programda sunucu Yeliz Yılmaz'ın sorularını yanıtlayan İl Müdürü Kökçüoğlu, Adana'nın genel tarım ve hayvancılığı hakkında bilgi verdikten sonra, Adana’da yürütülmekte olan Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi, Karataş Su Ürünleri ve Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgeleri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün Su Ürünleri Üretme İstasyonu faaliyetleri, ilimizde su verimliliği ve tarımsal üretim planlaması, gıda denetim çalışmaları ve bal üretimi konularında bilgi verdi. Yapılan çalışmalar, üreticilerimize verilen tarımsal desteklemeler konusunda güncel bilgiler paylaştı. "Tarım Orman Gündemi"

 adlı televizyon programı, hafta içi her gün saat 11.00'da canlı yayınla seyircisiyle buluşuyor. Bu programda bitkisel ve hayvansal üretim, tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarım teknolojileri, su verimliliği seferberliği, su ürünleri, gıda güvenliği, orman varlığı, orman ürünleri vs. konularla ilgili gündem takip ediliyor.


 

Etiketler:
Tarım ve Orman Bakanlığı

DİĞER HABERLER

Adana metro durak saatleri
Adana metro durak saatleri
20 Şubat 2024 Salı
Osmaniye
Osmaniye'de uyuşturucu operasyonu
19 Şubat 2024 Pazartesi
Hüseyin Orhan
Hüseyin Orhan'dan CHP'ye destek
19 Şubat 2024 Pazartesi
Adana
Adana'da bıçaklı kavga
19 Şubat 2024 Pazartesi