MHP Adana’dan 100. yıl etkinlikleri

MHP Adana’dan 100. yıl etkinlikleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ve Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Cumhuriyetin 100. yıl dönümü münasebetiyle gerçekleştirilen bir dizi sosyal etkinlik ve programa iştirak ettiler.


MHP Adana’dan 100. yıl etkinlikleri

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, KAÇEP İl Temsilcisi Leyla Üçkardeşler İğci ile birlikte, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Adana İrtibat Bürosu’nca düzenlenen “Cumhuriyet Şenliği”nde minik yüreklerle buluştular. Başkan Kanlı ve Milletvekili Ersoy, çocuklarla birlikte birçok oyuna eşlik ederek, yaşanan coşku ve heyecanı paylaşırken, ailelere de moral verdiler.

Depremzedeler yine unutulmadı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin büyük önem verdiği depremzedeler de unutulmadı. MHP İl Başkan Yusuf Kanlı ve Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Adana’da konteyner kentte bulunan depremzede aileleri ziyaret ettiler. Depremzedelerin bazı acil ihtiyaçlarının da karşılandığı ziyarette ailelerin sorun ve talepleri dinlendi.

Yürüyüş ve spor…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Pınar Durak ve Zühal Doğru’nun Yüreğir’de Kışla Mahallesi’nde yer alan Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru’nda düzenledikleri yürüyüş ve spor aktivitesine katıldı. 100. Yıl anısına yapılan, birlik ve beraberlik mesajı verilen etkinlik, dev Türk Bayrağı’nın ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin açılması ile sona erdi.

 

DİĞER HABERLER