MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yıllık Adana'da

MHP’li Pelin Yılık Adana’da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, “İnanıyorum ki Cumhur İttifakı’nın bayrağı Adana’da en yükseklerde dalgalanacak” dedi.

MHP’li Pelin Yılık Adana’da

YUSUF KANLI VE YÖNETİMİ ZİYARET ETTİ
MHP ve Cumhur İttifakı’nın Adana’daki seçim faaliyetleri yoğun çalışma temposuyla devam ederken MHP Genel Başkan Yardımcısı Çankırı Milletvekili Pelin Yılık da Adana’ya gelerek çalışmalara destek verdi. Pelin Yılık, Adana programına MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı ve Yönetimi ziyaret ederek başladı. Yılık daha sonra MHP Çukurova İlçe Başkanı Umut Kapucugil, Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Cemal Akın’ı, Sarıçam Belediye Başkanı ve Adayı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti.
MHP’NİN TÜM KADROSU SAHADA…
MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, Ülkü Ocakları İl Başkanı Cem Tutsoy, MHP İl Divan Kurulu Üyeleriyle seçim çalışmalarına katıldı. Yılık, bu kapsamda Ak Parti Milletvekili Sunay Karamık’ın da iştirakiyle Cumhur İttifakı Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler’le beraber Turgut Özal Bulvarı’nda esnaf ziyareti yaptı, ilçe sakinlerinden destek istedi.


STK’LAR, KAÇEP VE SARIÇAM PROGRAMI…
Bazı sivil toplum örgütleri ve iş dünyasının temsilcileriyle de bir araya gelen Yılık, Kaçep’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Leyla Üçkardeşler’in MHP İl Başkanlık binasında Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Salonu’nda düzenlediği toplantıda Kaçep yöneticileriyle buluştu. Yılık, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Eyüp Akbulut ve Sarıçam Belediye Başkanı ve Adayı Bilal Uludağ’ın ev sahipliği yaptığı seçim koordinasyon merkezinde ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleriyle istişare toplantısına katıldı.
MHP ADANA KADROLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çankırı Milletvekili Pelin Yılık, iki günlük programının ardından yaptığı açıklamada “Adana’da olağanüstü bir gayretle çalışan İl Başkanımız Sayın Yusuf Kanlı’ya, milletvekillerimize, MYK Üyelerimize, Ülkü Ocakları Başkanlarımıza, adaylarımıza, il, ilçe, Kaçep yöneticilerimize ve tüm kadrolarımıza  teşekkür ediyorum.” dedi.


“CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK BİR UYUM İÇİNDE”
Diğer yerlerde olduğu gibi Adana’da da MHP ve Cumhur İttifakı’nın büyük bir uyum, kararlılık ve azimle çalıştıklarını görmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Yılık, “İnanıyorum ki Adana’da, Sayın Genel Başkanımızı ve Sayın Cumhurbaşkanımızı memnun edecek güzel sonuçlar alacağız. Görünen o ki Cumhur İttifakı’nın bayrağı Adana’da en yükseklerde dalgalanacak, Cumhur İttifakı taçlanacak.” şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER