MÜSİAD Adana Başkanı: 2024 Yerel Seçim Sonuçları

MÜSİAD Adana Başkanı Tekdemir seçim sonuçlarını değerlendirdi

MÜSİAD Adana Başkanı Tekdemir seçim sonuçlarını değerlendirdi

MÜSİAD Adana Başkanı Ömer Tekdemir, dünya demokrasilerine örnek gösterilebilecek olgunlukta bir seçimi geride bırakıldığını belirterek, “İradesini müstakil olarak sandığa yansıtan vatandaşımızı da seçilen tüm adayları da kutluyoruz. Şimdi hepimizin ekonomiye ve şehirlerimizin gelişimine katkı sağlayacak projelere odaklanma zamanı” dedi.


31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’nin ardından görüşlerini yazılı bir açıklamayla paylaşan MÜSİAD Adana Şube Başkanı Ömer Tekdemir, önümüzdeki 4 yılda Türkiye’nin yeni yatırımlar kazanmaya, ihracatını artırmaya, cari açığını kapatmaya, enflasyon ve işsizliği azaltmaya odaklanması gerektiğini belirtti.

Tekdemir, “Bizler iş insanları olarak bir taraftan ülke ekonomisini büyütme çabası sarf ederken diğer taraftan yaşadığımız şehirlere değer katmanın mücadelesi içerisinde olmaya devam edeceğiz. Adanamızı yönetmek için seçilen tüm belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı yürekten kutluyorum. Seçim yarışı rekabet dünde kaldı. Adana’nın yerel yönetimde kat edeceği mesafe var. MÜSİAD Adana olarak şehrimize değer katacak projeler üreteceğiz. Bu projelerimizde yerel yönetimlerle birlikte çalışacağız. Onların da bu şehrin gelişmesine katkı sağlayacak projelerine destek vereceğiz. Seçimlerin Adanamıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 49
ÇGC 49'uncu yaşını kutladı
15 Nisan 2024 Pazartesi