Nesrin Çıtırık'tan Kısırlaştırma Merkezi Teşekkürü

Nesrin Çıtırık'tan Seyhan Kısırlaştırma Merkezi'ne teşekkür

Nesrin Çıtırık'tan Seyhan Kısırlaştırma Merkezi'ne teşekkür

Ege Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı ve HAYKONFED Başkan Yardımcısı Nesrin Çıtırık, Kısırlaştırma Merkezi için Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'a teşekkür etti.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay tarafından 2019 yılının kasım ayında hizmete açılan Seyhan Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Kısırlaştırma Merkezi’nde yüzlerce hayvan kısırlaştırıldı. Nesrin Çıtırık, Kısırlaştırma Merkezi için Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'a teşekkür etti.
Çıtırık sosyal medya hesabından, ''Seyhan Belediye Başkanı AKİF KEMAL AKAY, Size Şükranlarımızla...'' notunu paylaşarak; ''Şu anda Adana’da Seyhan İlçe Belediyesinin şehrin ana merkezinde gönüllülerin girişine ve kedi getirmesine her zaman AÇIK olan KEDİ KISIRLAŞTIRMA ÜNİTESİNDEYİZ. Türkiye'nin bütün belediyelerine örnek olsun diye gösteriyoruz, buyurun Kedi Kısırlaştırma Merkezimizin içine. Güçlü Yürekler gurubuyla beraberiz.
Burası ünitenin içi. Burada Türkiye’nin hiç bir belediyesinde olmayan bir ayda 1289 kısırlaştırma dahi yapıldı.
Burası post operatif ve pre operatif kafeslerin olduğu yer. Gönüllüler her zaman kedilerini alıp buraya getirebiliyorlar. Komplikasyon hemen hemen sıfır. Bu anlı şanlı büyükşehir belediyelerinin Adana da dahil, üç dört misli kısırlaştırma bu 5-6 odalı şehir merkezinde oluyor. Özellikle şehir merkezi çünkü gönüllüler kediyi tutup kolaylıkla buraya getiriyorlar. Burası iki bölümlü ameliyathane. Bu kadar güzel bir merkezi oluşturduğu için Sevgili Akif Kemal Akay’a ve Başkan Yardımcısı Gökhan Üney’e teşekkür ediyoruz. Buraya bizimle birlikte gelen GÜÇLÜ YÜREKLERE teşekkür ediyoruz. Ve burada çalışan herkese, gelen gönüllülere ağır misafir önemli misafir tavrında olan Seyhan Kısırlaştırma Ünitesinin bütün çalışanlarına sevgilerimizi sunuyoruz.
Ankara, İstanbul ve İzmir dahil, bütün belediyelere ve başkanlara örnek olsun" açıklamasında bulundu.
 

DİĞER HABERLER

ÇGC 49
ÇGC 49'uncu yaşını kutladı
15 Nisan 2024 Pazartesi