Ömer Çelik Partililerle Buluştu

Ömer Çelik partililerle buluştu

Ömer Çelik partililerle buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Karataş İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti ve burada ilçe yöneticileri ile partililerle bir araya geldi. 

Karataş'ta Cumhur İttifakı'nın gücünü sergilemeye hazırlandıklarını belirten Çelik, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'nin Karataş Belediye Başkan adayı Necip Topuz'a destek istedi. Ayrıca, Cumhur İttifakı'nın Türkiye Yüzyılı için talep edilenleri yerine getirmek için sabırsızlandığını ifade etti.
Çelik, eser siyaseti temelinde birleşme çağrısı yaparak, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin istikrarını sağladığını ve önümüzdeki dönemde yapılacakları garanti altına aldığını söyledi. Ayrıca, Türkiye Yüzyılı'nın şehirlerin, ilçelerin ve beldelerin yüzyılı olacağını vurguladı.


Adana'nın Yumurtalık ilçesine de ziyaret gerçekleştiren Çelik, MHP'nin Yumurtalık Belediye Başkan adayı Aydın Kütükoğlu'nu destekleyeceklerini açıkladı. Çelik, Adana'nın her yerinde Cumhur İttifakı'nın vizyonu ile uyumlu bir tablo oluşturacaklarını belirtti.
Ziyaretlerinde esnafın, çiftçinin, işçinin, kadının, gençlerin ve ileri yaşta olan vatandaşların taleplerini bildiklerini ifade eden Çelik, bu talepleri gerçekleştirecek vizyon, irade ve güce sahip olduklarını söyledi.Son olarak, gençlerin darbe cümleleriyle değil bilim, teknoloji, demokrasi ve sanatla anılması gerektiğini belirten Çelik, Türkiye'ye kötülük yapmak isteyen zihniyetlerin karşısında olduklarını vurguladı.
Çelik'in ziyaretlerine, AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı da eşlik etti.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı