Polisler Voleybol Takımlarını Ödüllendirdi

Polisler voleybol takımlarını ödüllendirdi

Polisler voleybol takımlarını ödüllendirdi

Adana'da polisler, liseler arası voleybol turnuvasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. 

İlk üçe giren Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Seyhan İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi'nden 30 kız öğrenci, "Hayallerimiz Renkleniyor Projesi" kapsamında Çanakkale ve Bursa gezileriyle ödüllendirildi.
Proje çerçevesinde düzenlenen gezi programında öğrenciler, Çanakkale ve Bursa'nın tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti. Dönüşlerinin ardından öğrenciler, Adana'daki Adnan Menderes Spor Salonu'nda polislerle buluştu. Burada birlikte voleybol oynayan ve müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler, polislere destekleri için teşekkür etti.
Öğrencilerden Ecrin Nur Turgut, polislerin desteğiyle voleybol alanındaki çalışmalarını sürdürerek amatör bir takıma katıldığını ifade etti. Turnuvada ikincilik elde ettiklerini belirten Turgut, bu başarılarını polislerin desteğiyle sağladıklarını vurgulayarak teşekkürlerini iletti.
Diğer bir öğrenci Cemre Dila Polat ise Adana Emniyet Müdürlüğü'nün projesi sayesinde ilk defa voleybol maçına çıktığını belirtti ve bu deneyimi yaşaması için polislere minnettarlığını dile getirdi.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projeyle, öğrencilerin kişisel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunulması, kötü alışkanlıklardan korunmaları ve bir spor dalında lisans edinmeleri hedeflenmiştir. Bu kapsamda 80 öğrenci turnuvaya katılarak başarı elde etmiştir.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe