Seyhan Yüzyılı’nı Halk İradesi Başlatacak

Seyhan Yüzyılı’nı halk iradesi başlatacak

Seyhan Yüzyılı’nı halk iradesi başlatacak

Cumhur İttifakı AK Parti'nin Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu, "Yeni 1 Seyhan" vizyonuyla Adana'nın Seyhan ilçesinde 27 farklı vizyon projesiyle yola çıkıyor. 

Seçmenlere hitaben, "Seyhan'ın iktidarı, Seyhan Yüzyılı" çağrısı yaparak sandığa gitme çağrısında bulunan Hatipoğlu, adaylığı açıklandığı günden itibaren halkla iç içe bir seçim kampanyası yürütüyor. Temiz ve samimi siyaset anlayışıyla dikkat çeken Hatipoğlu, Seyhan'ın 96 mahallesini ziyaret ederek halkın nabzını tutuyor ve taleplerini dinliyor.
Hatipoğlu, 10 yıldır gerçek anlamda belediyecilik hizmeti alamayan Seyhan için 1 Nisan'dan itibaren gerçek belediyecilikle buluşacaklarını vurguluyor. 31 Mart yerel seçimlerinin Seyhan ve Adana için bir milat olacağını belirten Hatipoğlu, halkın iradesinin sandığa yansıyacağını ve Cumhur İttifakı'nın bayrağını Seyhan Belediyesi'nin çatısına dikeceklerini söylüyor.
Seyhan'ın kaybettiği yılları telafi etmek için Cumhur İttifakı olarak durmadan çalışacaklarını ifade eden Hatipoğlu, Seyhan'ın Türkiye'nin diğer ilçeleriyle eşit konuma gelmesi için çaba göstereceklerini belirtiyor. Halkın iradesiyle Seyhan'ı geleceğe taşıyacaklarını vurgulayan Hatipoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki eser belediyeciliğiyle gerçek belediyeciliği Seyhan'a taşıyacaklarını dile getiriyor.
Hatipoğlu'nun açıklamalarına göre, Seyhan için hazırladıkları projeler ve vizyonlarıyla, dik duruşları ve heyecanlarıyla Cumhur İttifakı olarak Seyhan'ın üzerindeki ölü toprağı atacaklarını ve Seyhan'ı gerçek belediyecilikle buluşturarak Türkiye'nin gelecek yüzyılına taşıyacaklarını ifade ediyor.

 

DİĞER HABERLER