CHP Adana İl Başkanı Anıl Tanburoğlu'ndan Teşekkür

Tanburoğlu’ndan Adanalılara yerel seçim teşekkürü

Tanburoğlu’ndan Adanalılara yerel seçim teşekkürü

CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonuçlarına ilişkin bir açıklama yaparak Adanalılara teşekkür etti.


Tanburoğlu Adana halkının ferasetine her zaman güvendiklerini belirterek şunları söyledi:

“7 Ekim’de il başkanı olarak göreve geldiğimde söylediğim gibi büyükşehir belediyesi başta olmak üzere mevcut belediyelerle birlikte en az 8 belediye kazanacağımızı vurgulamıştım. Bugün geldiğimiz noktada Seyhan, Çukurova, Ceyhan ve İmamoğlu ilçelerimize ek olarak Yüreğir, Karataş, Yumurtalık, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerini de halkçı belediyecilikle buluşturduk. Büyükşehir belediyesi ve 15 ilçenin 9’unu kazandık. Bu başarı tamamıyla örgütümüzün gösterdiği kararlı duruş ve azimli çalışmasının sonucudur.”


“BAŞARDIK YİNE BAŞARACAĞIZ”

Seçim çalışmaları sırasında desteğini esirgemeyen ve çalışmalara yardımcı olanlara teşekkür eden Tanburoğlu, “Bu başarı hepimizin başarısıdır. Genel iktidarı alana kadar azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Yerelde yazdığımız başarı hikayesini genel iktidarı alarak taçlandıracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Başardık, yine başaracağız.” dedi.


“REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ”

Yerel seçim sonuçlarını değerlendiren CHP İl Başkanı Tanburoğlu sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sonuçlar gösterdi ki Adana halkı partimize, belediye başkan adaylarımıza ve meclis üyesi adaylarımıza güvendi, 5 yıl daha Adana’yı bize emanet etti. Bizler Cumhuriyet Halk Partililer olarak halkımızın bize gösterdiği güvene layık olmak için daha fazla çalışacağız. Önceliğimiz Adana olacak, önceliğimiz halkın refah ve mutluluğu olacak. Kazandığımız başarı bizi asla rehavete sürüklemeyecek, parti ayrımı gözetmeksizin her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Buradan Adanalı hemşerilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Kazanan Adana olmuştur.”

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı