Yüreğir Belediyesi Arsa Satışı İhalesi

Yüreğir Belediyesi arsa vasıflı taşınmaz satacak

Yüreğir Belediyesi arsa vasıflı taşınmaz satacak

Yüreğir Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait arsa vasıflı taşınmaz için ihale açtı. Köprülü Mahallesi’nde 3.004,39 metrekare brüt kullanım alanı bulunan taşınmaz 49 milyon 570 bin lira muhammen bedelle kapalı teklif usulü ile satılacak. 

21 Mart saat 10.00’da Yüreğir İlçe Belediyesi İhale Salonu’nda yapılacak ihalede geçici teminat bir milyon 487 bin lira olarak açıklandı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ihale ilanına göre, ihale şartnamesi mesai saatleri içerisinde belediyenin Emlak İstimlak Müdürlüğü’nde görülebileceği gibi temin de edilebilecek.

 

İstekliler, istenilen belgeleri ile birlikte satış şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak hazırlayacakları dosyayı, şahsen veya posta yoluyla, tekliflerini ihalenin yapılacağı tarihin önceki iş günün mesai bitim saatine kadar ihale katılım evraklarını Yüreğir İlçe Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne teslim edecekler. Posta yoluyla yapılacak müracaatlarda oluşacak gecikmeden belediye sorumlu tutulamayacak. Ayrıca, telgrafla veya internet üzerinden yapılan müracaatlar ise kabul edilmeyecek.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe