Yusuf Kanlı: Kumar masası değil Adana kazanacak

Yusuf Kanlı: İyi Parti Kumar Masasından Kalkamamıştır

Yusuf Kanlı: İyi Parti Kumar Masasından Kalkamamıştır

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, İP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş Taş’ın reklam çalışmalarında, “CHP’nin işten çıkarttığı 4 bin kişi yeniden işe alınacak” şeklinde ifade kullanılmasını “Tam bir pişkinlik” şeklinde değerlendirdi. 


“ÖLÜRKEN BİLE CESEDİM İŞE YARASIN ANLAYIŞI”

Konuya dair açıklamada bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Günden güne eriyen ve tabela partisine dönüşmesi kaçınılmaz olan İP, ölürken bile ‘Bari cesedim de işe yarasın’ anlayışıyla CHP’ye destek olmaya devam ediyor. Durum tam da budur. Hanımefendi çok uzaktan gelmiş, Adana’yı da, Adanalıları da henüz tanıyamamış. Acınası, vahim bir durum. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.” dedi.

HDP VE CHP İLE YAPILAN İTTİFAKI HATIRLATTIMHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, şunları söyledi:

“Beş yıl boyunca terör örgütünün temsilcisi HDP ile ittifak hâlinde aynı amaç için çalışacaksınız, aynı yolda CHP’yle yürüyeceksiniz, Adana’da ve diğer illerde ülkücü-milliyetçi işçilerin, emekçilerin sokağa atılmasına, hemşehrilerimizin açlığa mahkûm edilmesine destek vereceksiniz ama seçim yaklaşınca, atılan işçileri geri işe alacağınızı söyleyeceksiniz. Ayıptır, ayıp!”

“HİÇ KİMSE ADANALILARI AŞAĞILAYAMAZ”

“Bu, tam bir vurdumduymazlık, tam bir ikiyüzlülük, tam bir pişkinlik hâlidir. Bu, insanları aşağılamak, özellikle mağdur ve mazlum işçi kardeşlerimizle alay etmek demektir. Hayır, hayır!.. Buna izin veremeyiz. Hiç kimse Adanalıların aklıyla alay edemez. Adanalılar bu hakareti kaldırmaz, fazlasıyla iade eder, gereğini de yapar.”

“MASKENİZİ DÜŞÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“İP’in asıl amacı, hak edilmemiş bir soyadı ile aday gösterilen hanımefendiyi kullanarak Adana’da ülkücü-milliyetçi oyları bölüp, DEM’lenmiş CHP’nin kazanmasını sağlamaktır. Anlaşılan o ki İP, kumar masasından kalkamamıştır. Emeğin, alın terinin başkenti Adana’yı kirli oyununuza alet edemeyeceksiniz. Kumar masası değil, Adana kazanacak! Maskenizi düşürmeye devam edeceğiz. Adanalı, beş yıl boyunca yatıp, binlerce emekçiyi de acımadan sokağa atanları unutmadı, unutmayacaktır.”


 

 

Etiketler:
Yusuf Kanlı

DİĞER HABERLER

Adanaspor Göztepe
Adanaspor Göztepe'ye mağlup oldu
24 Şubat 2024 Cumartesi