Ayten Çağıran Eski Eşi Tarafından Öldürüldü

Antalya'da eski eş cinayeti

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde yaşanan olayda, eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Ayten Çağıran'ın cenazesi, adli tıptaki işlemlerin ardından yakınlarına teslim edildi.

Antalya'da eski eş cinayeti

Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde, eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen 44 yaşındaki Ayten Çağıran'ın otopsi raporunda boğazında kesici bir darbenin yanı sıra vücudunun çeşitli yerlerinde 10'dan fazla bıçak darbesi tespit edildiği belirtildi. Cinayetin ardından şüpheli A.K'nin polise teslim olduğu ve ifadesinde pişmanlık duyduğunu beyan ettiği öğrenildi.

Çağıran'ın cenazesi, ağabeyi Ayhan Çağıran tarafından alınarak memleketi Konya'nın Ereğli ilçesinde defnedilecek. İki çocuk annesi olan Çağıran'ın, Antalya'da bir firmada aşçı olarak çalıştığı ve şiddet gördüğü gerekçesiyle daha önce eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı bilgisi paylaşıldı.

Cinayet Büro Amirliği tarafından yapılan açıklamada, A.K'nin bayramın son gününde barışmak amacıyla geldiği Antalya'da, eski eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından cinayeti işlediği ifade edildi. A.K, polise verdiği ifadesinde "Barışma teklifimi kabul etmediğini, sinirle olayı gerçekleştirdiğini ve pişman olduğunu" belirtti.

 

DİĞER HABERLER

20 kaçak göçmen yakalandı!
20 kaçak göçmen yakalandı!
24 Temmuz 2024 Çarşamba
Organize suç örgütlerine operasyon
Organize suç örgütlerine operasyon
24 Temmuz 2024 Çarşamba
12 kaçak göçmen yakalandı!
12 kaçak göçmen yakalandı!
22 Temmuz 2024 Pazartesi
Orman yangını korkuttu
Orman yangını korkuttu
20 Temmuz 2024 Cumartesi