Tiktok Sapığı Fuat Akbulut Gözaltında

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni gözaltında

Çocuk tacizcisi Tiktok fenomeni gözaltında

Tiktok'ta yayın yapan 60'lı yaşlardaki Fuat Akbulut isimli şahıs, özellikle 8 ila 13 yaş arasındaki kız çocukları tarafından yoğun bir şekilde takibe alındı.  
Tiktok üzerinden açtığı hesapla genellikle 8 ile 13 yaş grubu çocukların takip ettiği 60’li yaşlardaki Fuat Akbulut isimli şahıs gündeme geldi. Canlı yayınında çok fazla kız çocuğun bulunması, gecenin geç saatlerinde kız çocuklarıyla yayın yapması üzerine tepki çeken Akbulut, aynı zamanda paylaştığı +18 videolarla da gündeme geldi.

“GEÇEN GÜN SİZE GELDİM YA, NASIL TANIMADIN?”

Şahsın sosyal medya hesabından kayıt altına alınan canlı yayınlardan birinde küçük bir kız çocuğunun Akbulut’a “Beni tanımadın mı, geçen size geldim ya” dediği duyuldu. Bu videoların devamında canlı yayına katılan kız çocukları kendi ailelerine de tepki göstererek ısrarla o yayınlarda kalacaklarını söylediler. 

AYLAR ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞ

Tokat Erbaa ilçesinde yaşadığı bilinen Fuat Akbulut isimli şahsın, daha önce de küçük çocuklarla yaptığı yayınlardan rahatsız olanlar CİMER üzerinden şikayet oluşturdu.

Bazı kız çocuklarıyla DM'den özel mesajlaşma yoluyla konuştuğu iddia edilen bu şahıs, kendi paylaşımlarında da profil fotoğrafı olmayan ve mikrofonu kapatanları yayından atacağını beyan etti.

HABERLER SONRASINDA GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medyadaki şikayetler sonrasında adli merciler de harekete geçtiler. Gelen son bilgiye göre, binlerce çocuk takipçisi olan Fuat Akbulut'un Erbaa’da gözaltına alındığı bildirildi. Akbulut'un dijital materyallarıne de el konularak incelemeye alındığı bilgisine ulaşıldı. 

 

DİĞER HABERLER

Sur
Sur'da araç devrildi: 9 yaralı
18 Nisan 2024 Perşembe
Silahlı kuyumcu soygunu
Silahlı kuyumcu soygunu
18 Nisan 2024 Perşembe