Esra Erol Dadı Meryem Kimdir? Dadı Meryem Gerçeği

Esra Erol'da Dadı Meryem'in kan donduran cinayeti

Esra Erol'da Dadı Meryem'in kan donduran cinayeti

Esra Erol'un programında, Mehmet Altun adlı bir katılımcı eski eşiyle barışmak istediğini belirtti. Ancak eşi, Mehmet'in kendisini defalarca aldattığını ve en sonunda çocuklarının dadısıyla ilişkisi olduğunu iddia etti. Dadı Meryem'in geçmişinde şok edici bir gerçek ortaya çıktı.

Esra Erol'da isimli programda dadı Meryem'le ilgili gerçek hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına çevirdi.

EŞİYLE BARIŞMAK İÇİN YARDIM İSTEMİŞTİ
Bu hafta programa katılan Mehmet Altun, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol'dan yardım istedi. Karısını 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinin sorumlusu olarak da kayınpederini gösterdi. Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ise eşinin son olarak onu çocuklarının bakıcısı ile aldattığını mesajlarını yakaladığını söyledi. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şoke etti.

DADI MERYEM CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞ
Esra Erol canlı yayında "Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bir konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın" diyerek dadı Meryem'e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem "Cinayet suçundan 9 yıl yattım" dedi. 17 yaşında cinsiyet değiştirerek kadın olduğu ortaya çıkan Dadı Meryem şaşırttı.

"SEN BU OLAYDAN SONRA ÇOCUKLARA YAKLAŞMAMALISIN"
Açıklamalarına devam eden Esra Erol "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın" deyince stüdyo buz kesti. Dadı Meryem ise "O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum" diyerek kendini savundu.
 

DİĞER HABERLER

Kazada 1 ölü 3 yaralı
Kazada 1 ölü 3 yaralı
11 Nisan 2024 Perşembe