Video Çeken Sapık Polis Tarafından Yakalandı

Evde dans eden kadının videosunu çeken şahıs tutuklandı

İstanbul'da bir evde dans eden kadının videosunu habersiz çekip sosyal medyada yayınlayan Pakistanlı bir şahıs, polis tarafından yakalanarak tutuklandı. 

Evde dans eden kadının videosunu çeken şahıs tutuklandı

Bahçelievler'de bir evde dans eden kadının videosunu habersiz çekip sosyal medyada yayınlayan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DANS EDEN KADINI VİDEOYA ALDI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçaklığıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bir evde dans eden kadınla ilgili dün sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine çalışma yaptı. Ekipler, şüpheli F.A'nın Bahçelievler'de bir ikamette dans eden kadını, evin dış kısmından videoya aldıktan sonra sosyal medyada yayınladığını tespit etti. F.A. ikametinin bulunduğu Esenyurt'ta sokakta yakaladı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Şüpheli polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Cumhuriyet savcılığınca sorgulanan F.A. sevk edildiği hakimlikçe "özel hayatın gizliliğinin ihlali" ve "kişisel verilerinin hukuka aykırı olarak ele geçirilmesi ve yayılması" suçlarından tutuklandı.

KENDİSİNE YÖNELİK TEPKİLERE SKANDAL YANIT
Yayınladığı görüntülerle sosyal medyada infial yaratan Pakistanlı şahsa tepkiler kısa sürede büyürken, kendisine yönelik tepkilere de skandal bir yanıt verdiği görüldü.

"400 BİN DOLARLIK YATIRIM KARŞILIĞINDA TÜRK VATANDAŞLIĞINI ALDIM"
Şahıs, TikTok'taki videonun altına "Sen de geri döneceksin" yorumu yapan kullanıcıya "Sen kim oluyorsun da bana böyle diyorsun? 400 bin dolarlık yatırım karşılığında Türk vatandaşlığını aldım. Çık dışarı" cevabı verdi. Olay kısa sürede büyük infial yaratırken, resmi makamlardan konuya ilişkin henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

DİĞER HABERLER

PKK/KCK-PYD/YPG’ye operasyon
PKK/KCK-PYD/YPG’ye operasyon
30 Mayıs 2024 Perşembe
Tacizci profesöre ceza
Tacizci profesöre ceza
28 Mayıs 2024 Salı
İş yerinde ölü bulundu
İş yerinde ölü bulundu
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Bozdoğan-40 operasyonu düzenlendi
Bozdoğan-40 operasyonu düzenlendi
25 Mayıs 2024 Cumartesi