İstanbul'da Ehliyetsiz Sürücü Dehşet Saçtı

Eylem Tok, kaçırdığı oğlu için özür diledi

Eylem Tok, kaçırdığı oğlu için özür diledi

Aşırı hız yaparak 1 çocuk babası Oğuz Murat Acı'nın ölümüne neden olan Timur Cihantimur, ünlü yazar annesi Eylem Tok tarafından yurt dışına kaçırıldı. Eylem Tok daha sonra "annelik içgüdüsüyle" hareket ettiğini, adalete teslim olacaklarını belirttiği uzun bir açıklama paylaştı.


Belgrad Ormanı istikametine doğru seyahat eden 5 arkadaş, 1 Mart akşamı motorlarıyla yola çıktılar. Ancak seyir halindeyken bir ATV motorunun arızalanması sonucu grup, Kemerburgaz yolunda emniyet şeridinde durmak zorunda kaldı.

Grup, aracın arızasını gidermek için ellerinden geleni yaparken, motorları ters çevirerek gelecek araçları far ışığıyla uyarmaya çalıştılar. Ancak tüm çabalarına rağmen aşırı hızla gelen lüks bir araç, gruba çarparak geceyi faciaya çevirdi. Hızını alamayan araç, 4 kişiyi yaralarken, 29 yaşındaki Oğuz Murat Acı'nın hayatını kaybetmesine neden oldu.

Kazaya neden olan lüks aracın direksiyonunda, 16 yaşındaki ehliyetsiz Timur Cihantimur'un olduğu belirlendi. Kazadan sonra Cihantimur, annesi tarafından hem olay yerinden hem de ülkeden kaçırıldı.

Olayın gündeme gelmesinin ardından birçok detay ortaya çıktı. Cihantimur'un annesi ünlü yazar Eylem Tok, babası ise ünlü estetik doktoru Bülent Cihantimur olarak tespit edildi. Timur Cihantimur ve annesinin Mısır'a kaçtığı belirlenirken, havalimanı görüntülerine ulaşıldı. Ancak ikilinin, hiçbir şey olmamış gibi rahat tavırları dikkat çekti.

Yazar anne Eylem Tok, medyada yer alan olayın ardından uzun bir özür yazısı yayımlayarak "ben de bir anneyim, beni de anlayın, teslim olacağız" ifadelerini kullandı.
 

DİĞER HABERLER

AVM otoparkında yangın paniği
AVM otoparkında yangın paniği
20 Nisan 2024 Cumartesi