Eylem Tok'un Yardımcısı Tutuklandı

Eylem Tok'a yardım eden şirket çalışanı tutuklandı

Eylem Tok'a yardım eden şirket çalışanı tutuklandı

İstanbul Eyüpsultan'ta gerçekleşen kazada Oğuz Murat Acı'nın ölümüne neden olan 17 yaşındaki T.C'nin annesi yazar Eylem Tok tarafından yurt dışına kaçırılmasına ilişkin soruşturmada yeni gelişmeler yaşandı. 

Türkiye'nin konuştuğu kazada yeni gelişmeler yaşandı. Eyüpsultan'ta Oğuz Murat Acı'nın ölümüne neden olduğu kaza sonrası 17 yaşındaki oğlunu önce Mısır'a sonra da ABD'ye kaçıran anne Eylem Tok'un o akşam yanında olan şirket çalışanı Ayşe Ceren S. tutuklandı. Öte yandan Eylem Tok'un eşi Op.Dr. Bülent Cihantimur hakkında da adli kontrol kararı verildi. Cihantimur hakkında yurt dışına çıkış yasağı da verildi.

T.C'NİN ARAMASIYLA OLAY YERİNE GİTTİĞİNİ ANLATMIŞTI, TUTUKLANDI
İfadesi ortaya çıkan Ayşe Ceren S., kazayı yapan T.C.'nin aramasıyla, Eylem Tok'la olay yerine gittiklerini ve daha sonra kendilerine havalimanına kadar eşlik ettiğini anlatmıştı. Ayşe Ceren S. "Kaçış planını organize ettiği" suçlamasıyla tutuklandı.

BABA HAKKINDA ADLİ KONROL KARARI VE YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI
Sürdürülen soruşturma kapmasında savcılığa ifade veren Eylem Tok'un eşi Op.Dr. Bülent Cihantimur hakkında da adli kontrol kararı verildi. Cihantimur hakkında yurt dışına çıkış yasağı da verildi.
 

DİĞER HABERLER

Sur
Sur'da araç devrildi: 9 yaralı
18 Nisan 2024 Perşembe
Silahlı kuyumcu soygunu
Silahlı kuyumcu soygunu
18 Nisan 2024 Perşembe