Konya'da Akılalmaz Cinayet: Diri Diri Gömdü

Konya'da cinayet... Diri diri gömdü!

Konya'da cinayet... Diri diri gömdü!

Konya'da Çay ocağı işleten A.O.K. (30), daha önce kendisini darp eden meslektaşı Yıldırım Uyan’a (42) aracıyla çarptı. Daha sonra demir sopayla darp ettiği Uyan’ı, yakmaya çalıştı, ardından da diri diri gömdü...


Konya'nın Güneysınır ilçesinde çay ocağı işleten A.O.K ile Yıldırım Uyan arasında 17 Ocakta iş nedeniyle bir tartışma yaşandı. Tartışma sırasında Uyan, iddiaya göre çay tepsisi ile A.O.K'nın yüzüne vurarak darp etti. Taraflar bu olay üzerine birbirlerinden şikayetçi oldu. Yıldırım Uyan'ın babası Ali Uyan, 3 Şubat'ta emniyete giderek oğlu Yıldırım Uyan'a ulaşamadıklarını belirterek kayıp müracaatında bulundu. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, kan donduran ayrıntılara ulaştı. 1 Şubatta yolda yürüyen Yıldırım Uyan'a arkadan gelen A.O.K idaresindeki aracın çarptığı, A.O.K.'nın daha sonra yola savrulan Uyan'ı demir sopayla darp ettikten sonra el ve ayaklarını bağlayıp, aracına koyduğu tespit edildi.
Bunun üzerine A.O.K., gözaltına alındı. A.O.K, görüntülere rağmen hakkındaki iddiaları reddetti. Polis ekipleri ilçeye giderek çalışma yaptı. 2 çocuk babası A.O.K., yapılan sorgulamada cinayeti itiraf edip kan donduran itiraflarda bulundu. Katil zanlısı A.O.K., 17 Ocak günü Uyan'ın kendisini darp ettiğini ve o günden beri uyuyamadığını belirterek şunları söyledi: "Sürekli olarak bana ve aileme zarar vereceğini düşündüm. Olay günü aracımla takip ettim."
Çarptım, sopayla dövdüm, yakamadım, gömdüm
"Yolda giderken önce arabayla çarptım. Daha sonra demir sopayla dövdüm. El ve ayaklarını bağlayıp arabaya koydum. Dağlık arazide yakmaya çalıştım ama yakamadım. Daha sonra gömdüm."
A.O.K., gömdüğü sırada Uyan'ın halen konuştuğunu ileri sürdü. A.O.K.'nın gösterdiği yerde Yıldırım Uyan'ın cansız bedenine ulaşıldı. A.O.K., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.
 

Etiketler:
konya

DİĞER HABERLER

Bursa
Bursa'da kaza: 5 yaralı
21 Şubat 2024 Çarşamba
Ankara
Ankara'da FETÖ operasyonu
20 Şubat 2024 Salı
Bakırköyde trafik kazası
Bakırköyde trafik kazası
20 Şubat 2024 Salı