Narkogüç-44 Operasyonları: 163 Kişi Gözaltında

Narkogüç-44 operasyonlarında, 163 kişi gözaltında

Narkogüç-44 operasyonlarında, 163 kişi gözaltında

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Narkogüç-44" operasyonları kapsamında 20 ilde gerçekleştirilen çalışmalarda, uyuşturucu madde üretimi ve satışını yapanlar ile sokak satıcılarına yönelik operasyon düzenlediğini duyurdu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul, Hakkari, Antalya, Ankara, Malatya, Batman, Elazığ, Siirt, Van, Diyarbakır, Aydın, Ordu, Kahramanmaraş, Samsun, Adana, Edirne, Tekirdağ, Isparta, Kırıkkale ve Kocaeli illerinde

Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve İstihbarat Daire Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilen "Narkogüç-44" operasyonlarına dair önemli bilgiler paylaştı.


Yerlikaya, operasyonlarda toplamda, 741 kilogram uyuşturucu maddenin ele geçirildiğini ve 163 şüphelinin yakalandığını belirterek, "Gençlerimizi ve geleceğimizi zehirleyen uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayacağız. Her an enselerindeyiz, bizden kaçamayacaklar. Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi ve jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle. Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız artarak devam edecek" açıklamasında bulundu. 

Etiketler:
Narkogüç

DİĞER HABERLER

Tüfekle  çevreye ateş açtı
Tüfekle çevreye ateş açtı
29 Şubat 2024 Perşembe
Ukrayna
Ukrayna'da Türk gemisi vuruldu
28 Şubat 2024 Çarşamba
Adnan Oktar hakkında yeni gelişme
Adnan Oktar hakkında yeni gelişme
28 Şubat 2024 Çarşamba