Narkogüç-45 Operasyonları: 109 Kg Kokain Ele Geçirildi

"Narkogüç-45" operasyonunda uyuşturucu ele geçirildi

"Narkogüç-45" operasyonunda uyuşturucu ele geçirildi

Edirne'de gerçekleştirilen "Narkogüç-45" operasyonunda uluslararası uyuşturucu madde ticareti yapan bir organizasyona yönelik 109 kilogram kokain ele geçirildi.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen adli projeli dosya kapsamında Edirne Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen "Narkogüç-45" operasyonunda önemli bir başarı elde edildiğini duyurdu.

Operasyon kapsamında Edirne'de bir çekici ve bir dorse üzerinde yapılan aramada, toplam 109 kilogram kokain 67 paket halinde ele geçirildi. Uyuşturucu madde nakli ve ticareti yaptığı belirlenen bir şüpheli ise gözaltına alındı.

Bakan Yerlikaya, paylaşımında operasyonu gerçekleştiren kahraman polisleri ve Edirne Gümrük Muhafaza Müdürlüğü personelini tebrik ederek, "Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız durmaksızın devam edecek" ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
Ali Yerlikaya

DİĞER HABERLER