Büyükçekmece'de Okulda Şiddet İddiası

Şiddet iddiası sonrası okul müdürü gözaltında

Şiddet iddiası sonrası okul müdürü gözaltında

Büyükçekmece'deki bir okulda 4 öğrenciyle bir veliyi darbettiği iddia edilen okul müdürü gözaltına alındı.

Büyükçekmece'de, bir okulda iddia edilen olayda, okul müdürünün 4 öğrenci ve bir veliye saldırdığı belirtilerek gözaltına alındığı bildirildi. Olay, Mimarsinan Mahallesi'nde bulunan Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu ve Ortaokulu'nda deprem tatbikatı sırasında gerçekleşti. İddiaya göre, öğrencilerin konuşması üzerine sinirlenen okul müdürü E.G., çocukları darbetti.

Okul müdürünün öğrencileri darp ettiğini iddia eden 8. sınıf öğrencisi S.U, durumu babasına bildirdi. Okula gelen veli Hakan U. ile müdür E.G. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle, veli Hakan U'nun müdür E.G. tarafından darbedildiği iddia edildi. Kavgada hafif yaralanan müdür E.G. polis tarafından gözaltına alındı.

Velisi olduğu çocuğun da darbedildiğini iddia eden Hakan U, olayı basına açıklarken, okul müdürünün çocuğuna küfür ettiğini ileri sürdü ve müdürün psikolojik sorunları olduğunu iddia etti. Öğrenci S.U ise deprem tatbikatı sırasında müdürün kendisine saldırdığını ve babasını okula çağırdığını belirtti. S.U, babası geldiğinde müdürün hakaretlerine devam ettiğini ve kavga etmeye başladıklarını ifade etti. Ayrıca, müdürün diğer öğrencilere de saldırdığını öne sürdü. Olayda gözüne darbe alan veli Hakan U. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine sevk edildi.
 

DİĞER HABERLER

AVM otoparkında yangın paniği
AVM otoparkında yangın paniği
20 Nisan 2024 Cumartesi