Konya'da Liseli Kıza Taciz İddiası

Staj yeri arayan genç kıza taciz

Staj yeri arayan genç kıza taciz

Konya'da mali müşavir M.Ş., staj yeri ayarlamak için ofisine giden 15 yaşındaki Ç.G'ye kabusu yaşattı.

Konya Kız Meslek Lisesi'nde muhasebe finansman bölümünde okuyan Ç.G., 2022 yılının aralık ayında staj yeri ayarlamak için bir arkadaşının da staj yaptığı merkez Meram ilçesinde bulunan mali müşavirlik ofisine gitti. Burada bir süre bekleyen Ç.G., daha sonra staj yeri ayarlayabileceğini söyleyen mali müşavir M.Ş'nin ofisine girdi. Sabah'ın haberine göre M.Ş., iddiaya göre burada oğlunun da arkadaşı olan genç kızı öptü ve ardından da üzerindeki kıyafetlerini açıp, cinsel saldırıda bulundu. Ç.G'nin durumu polise bildirmesi üzerine gözaltına alınan M.Ş. tutuklandı.

SES KAYDI İSTİSMARI ORTAYA ÇIKARDI
Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen M.Ş'yi, Ç.G'nin savcılığa verdiği ses kaydı ele verdi. Genç kızın olay nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu ve kendisine neden böyle bir şey yaptığını sorması üzerine M.Ş., ses kaydı yolladı.

"NEFSİME YENİK DÜŞTÜM"
M.Ş., istismar ettiği genç kıza yolladığı mesajda, "Özür dilerim abim, bir anlık oldu. İstemeden oldu, bir daha olmaz zaten. Nefsime yenik düştüm. Sana yaptıklarımdan pişman oldum, hataydı, ne diyeceğimi bilemiyorum. Bir daha olmaz abim" ifadelerini kullandı.

Genç kız polise gideceğini söylemesi üzerine ise M.Ş'nin "Hiçbir şey yapamazsın, polise gidemezsin, odamdaki tüfeği gördün" dediği ileri sürüldü.

İNDİRİMSİZ 3 YIL 9 AY HAPİS CEZASI
Yargılama aşamasında tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edilen M.Ş., ağır ceza mahkemesinde cezasında hiçbir indirim uygulanmadan 'cinsel taciz' suçundan 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 

DİĞER HABERLER

Sur
Sur'da araç devrildi: 9 yaralı
18 Nisan 2024 Perşembe
Silahlı kuyumcu soygunu
Silahlı kuyumcu soygunu
18 Nisan 2024 Perşembe