Yasak Aşkı Kiralık Katil Ortaya Çıkardı

Tavukçular kralıyla yasak aşkı kiralık katil ortaya çıkardı

Tavukçular kralıyla yasak aşkı kiralık katil ortaya çıkardı

Tavukçuluk şirketi Ege-Tav'ın yüzde 60 hissesini 72 milyon dolara Japon NH Foods Ltd'ye satan ünlü iş insanı Natan Hayim, yasak aşk üçgeniyle gündemde. Olayın içinde tehdit ve kiralık katil iddiası da var.


Sabah'ın haberine göre; İzmir'de yaşayan market işletmecisi İbrahim Canel (50) ve güzellik uzmanı eşi Gamze Canel (39)
, Gamze'nin telefonunda "Tavukçular Kralı" olarak bilinen iş adamı Natan Haim (72) ile yaşadığı yasak ilişkiye dair fotoğrafları keşfettikten sonra büyük bir skandalın içine sürüklendiler. Bu olayın ardından, Canel çifti birbirlerine karşı boşanma davaları açtılar ve durum daha da karmaşık bir hal aldı.

İbrahim Canel, eşinden ölüm tehditleri aldığını iddia ederek, Gamze Canel, sevgilisi Natan Haim ve diğer kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu suçlamalar arasında, Gamze'nin eşi İbrahim'i ortadan kaldırmak için bir tetikçi tuttuğu iddiası da bulunuyordu.

Şüphelilerden biri olan Fırat Kotan'ın (41) ifadesine göre, Gamze Canel, ona eşinden kurtulmak istediğini ve İbrahim'i öldürtmesi karşılığında ne kadar ödeme yapılacağını sordu.

Kotan ifadesinde, "Gamze Canel ofisime gelip, eşi ile problemleri olduğunu ve ondan kurtulmak istediğini söyledi. O anda işim çıktı. Daha sonra görüşelim diyerek ofisten yolladım. Daha sonra hesabıma 6 bin lira yolladı. Bu parayla, Gamze Canel'in ehliyet fotoğrafını kullanarak araç kiraladım. Buluşup bir kafede oturduk. İbrahim Canel'den ayrılacağını fakat onun bunu kabul etmediğini, bir an önce kurtulmak istediğini söyledi.

Ben de 'tekrar boşanma davası aç, benden ne istiyorsun?' dediğimde, 'İbrahim'i öldürtürsem ne kadar para gider' diye sordu. Ben ise bu konu ile ilgili bir şey yapamam dedim" diye anlattı.
 

DİĞER HABERLER

Sur
Sur'da araç devrildi: 9 yaralı
18 Nisan 2024 Perşembe
Silahlı kuyumcu soygunu
Silahlı kuyumcu soygunu
18 Nisan 2024 Perşembe