Pearl Sirius'tan 12 Temmuz 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius'tan 12 Temmuz  2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 12 Temmuz 2019 Cuma günü evde veya iş yerinizde karmaşık durumların gelişimi ile ilgili yanılsamalar yaşamaktan kaçının. Ailenize ve kariyerinize olan rutin bağlılığınızın gelişmesinde Cuma günü faydalı olacak. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bir çoğunuz hafta sonu gezisine hazırlanmakla meşgul olacak.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, mutlu, neşeli bir gün. Özellikle hava değişimi yapmak istediğin için seyahat etmek isteyebilirsin. Yeni bir şeyler öğrenme şansı istiyorsun. Bir kursa katılmak veya başka kültürlerden insanlarla konuşmak için mükemmel bir gün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, paylaşılan mallar, vergiler, miraslar ve sigorta meseleleriyle ilgili anlaşmazlıkları çözmek için mükemmel bir gün. Çünkü herkes adil fikirli ve işbirliğine açık olacak. Ayrıca ev ve ailenle ilgili finansal konular hakkında konuşmak isteyebilirsin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, ortaklar ve yakın arkadaşlarla yapılan görüşmeler canlı ve neşeli olacak. Bunun nedeni, duygularınla daha fazla temas halinde olman, bu yüzden onları başkalarına ifade edebilmen. Diğer insanların sorunlarını sempatik bir şekilde dinleyeceksin.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, bir sağlık sorunu veya sağlık konularında bir çözüm hakkında bilgi alabilirsin. Benzer şekilde evde bir evcil hayvan için de konaklama yapabilirsin. Pratik bir zihnin olacak. İşte ya da evde çok şey yapabilirsin.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, yaratıcı, eğlenceli sevgi dolu bir gün. Sanatta çalışan ya da yaratıcı yeteneklerini ifade etmek isteyenler için verimli bir gün olabilir. Spor aktiviteleri ve çocuklarla birlikte olmak için eğlenceli bir gün. Aynı zamanda harika bir buluşma günü. 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, ailenle birlikte geçirmek için mükemmel bir gün. Ayrıca ev onarımlarıyla da başa çıkabilir veya evde nasıl iyileştirmeler yapılabileceğini tartışabilirsin. Ailenden bir kadın ile kalpten kalbe konuşmak, her iki taraf için de önemli ve faydalı olabilir.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, başkalarıyla konuşmayı kolay bulacaksın. Aslında sevgini belirtmek de dahil olmak üzere duygularını başkalarıyla paylaşmaya daha istekli olacaksın. Bu iyi bir şey. Çünkü herkes bir başkası tarafından sevildiğini bilmek istiyor. Hepimiz takdir edilmek isteriz.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, para konusunda zekisin. Para kazanmanın yollarını veya şu an sahip olduğun parayı ve kaynakları kullanmanın daha iyi yollarını görebilirsin. Ayrıca parlak fikirlerini, etkilenecek olan patronlar, ebeveynler ve üst düzey kişiler ile de paylaşabilirsin. 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, okumayı seveceksin, çünkü yeni bir şeyler öğrenmeye ve dünya deneyimini genişletmeye heveslisin. Ne kadar çok şey öğrenirsen, o zaman kendine olan güvenini artıran ve kendin için daha fazlasını beklemeni sağlayan şeyler hakkında artan bir kesinlik hissedersin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, yalnız ve sahne arkasında çalışmaktan keyif alacaksın. Araştırma yapmak için harika bir gün, özellikle ortak mülkler, miraslar, sigorta sorunları, vergiler ve borç araştırması açısından mükemmel bir gün. Mümkün olan her şeyi yap.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, dinlenmek için harika bir gün. Arkadaşlarla, ortaklarla artı gruplarla ve derneklerle ilgilenmek için çaba göster. İnsanlarla konuşmaktan zevk alacaksın. Çünkü başkalarını bir şey hakkında bilgilendirmek istiyorsun.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, insanlar seni fark edecek. Ne kadar parlak, zeki ve bilgili olduğunu düşünebilirler. Başkalarıyla bilgi ve becerilerini paylaşman ve birine yardım etmen için iyi bir fırsatın olacak.

12 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER