Pearl Sirius'tan 15 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius'tan 15 Temmuz 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Ay ve Uranüs arasındaki Üçgen, hepimizde farkındalık yaratacak, zihnimizi ve ikna kabiliyetimizi güçlendirecek. Mali işlerinizle ilgili acele etmeyin. Kendi sezginizi dinleyin. Diğer kişilerin tavsiyelerine uymak için acele etmeyin. Dualar güçlü bir enerjiye sahip olacak ve mucizeler tamamen mümkün. Bol bol dua edin.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, haftaya, mali durumunu veya başkalarının gözünde itibarını ve prestijini etkileyen yaratıcı fikirlerle başlayabilirsin. Birdenbire herkesin dikkatini çekecek bir şey yapabilirsin. Evde eğlenmek veya dinlenmek için güzel bir gün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, ani seyahat fırsatları yakalayabilirsin. Aynı şekilde, bir kursa katılmak veya yeni bir şey öğrenmek ya da başka bir kültürden biriyle konuşmak için ani bir şansın olabilir. Sevdiğin kişiyle arandaki buzların erimesi biraz zor görünüyor. Ne olursa olsun dünyanı genişleteceksin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, ani bir nimet, armağan, iyilik veya bir miktar para eline geçebilir, çünkü başkalarının zenginliklerinden ve kaynaklarından yararlanabilirsin. Bu nedenle, ceplerini ve gözlerini açık tut ve almaya hazır ol. Hiçbir şeyden vazgeçme, hızlı davran. Bu fırsat penceresi kısa sürecek.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, eşin, bir arkadaşın veya ortağın sana sürpriz yapabilir. Ayrıca beklenmedik durumlara hazır ol. Eşin ilişkinizde daha fazla özgürlük isteyebilir. Bu mümkün, çünkü zaman zaman fazla sıkabilirsin. Unutma, yakınlık göreceli bir şey.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, işinle ilgili bir şey tahmin edilemez görünüyor. Bu şey; donanıma veya yüksek teknolojiye sahip bir şeyle ilgili olabilir. Personel sıkıntısı olabilir veya yeni işe aldığın biriyle ilgili sıkıntı yaşayabilirsin. Bu durum, gününü ilginç ve belki bilgilendirici kılıyor. İyi şanslar.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, sürpriz bir sosyal davet alabilirsin. Bu, öğle yemeği de olabilir. Beklenmeyen bir flört seni heyecanlandırabilir. Yaratıcı bir projeye dahil olabilirsin. Ve bu projede yaratıcı ve orijinal olacaksın. Ebeveyn Başaklar, çocuklarınız için potansiyel olarak kazalara yol açabilecek bir gün olduğunu dikkate almalısınız. Bu nedenle dikkatli olun.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, beklenmedik bir şey evde yaşanabilir. Ailenden bir kadınla konuşabilirsin. Bu kişi ablan, annen olabilir. Küçük ev aletlerin bozulabilir veya küçük bir kırılma meydana gelebilir. Biriyle sürpriz bir tartışma yaşayabilirsin. Aşırı tepki gösterme. Yeni bilgiyi sindirmek için kendine zaman ayır.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, senin için Pazartesi günü yeni yerlere gitme, yeni insanlarla tanışma ve yeni bilgiler öğrenme günü. Beklenmeyen kısa yolculuklar yapabilirsin. Ne olursa olsun, günlük dünyadaki bilgini ve deneyimini artıracak. Bu da senin açından olumlu bir şey.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, para ve eşyalarına göz kulak ol, çünkü beklenmedik bir şey varlıklarını etkileyebilir. Para bulabilirsin ya da para kaybedebilirsin. Aynı şekilde, sahip olduğun bir şey kaybolabilir, çalınabilir veya bir şekilde zarar görebilir. Ayrıca para kazanmanın yeni yollarını görebilirsin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, Ay senin burcunda Uranüs'le dans ediyor. Seni bağımsız ve kendine güven hissettirecek. Ayrıca yeni şeyler yapmanın yollarını görmene izin veren yaratıcı, özgün fikirlere sahip olabilirsin. Bu etki, dünyana yeni arkadaşlar da çekebilir. Bol şanslar.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, biraz huzursuz hissedeceksin. Çünkü her şeye nüfuz eden ince bir değişim hissi var. Derinden bir şey geldiğini hissediyorsun. Ama ne olduğundan emin değilsin. Her ne olursa olsun açık ol. Çünkü ne olursa olsun hızlı bir geri dönüş olacak.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, özellikle yeni bir grupta yeni biriyle tanışabilirsin. Ya da zaten tanıdığın biri seni şaşırtacak bir şey yapacak ya da söyleyecek. Sürpriz canlandırıcı ve aydınlatıcı olacak. Umarım, sana bir şey öğretir veya bir şeylere bakmak için yeni bir yol sunar.

15 Temmuz’da, doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER