Pearl Sirius’tan 16 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 16 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 16 Ağustos 2019 Cuma, Ay, saat 6.49’da Balık'a taşınacak, bu yüzden önümüzdeki iki gün yansıtıcı olma ihtiyacı hissedeceksiniz. Çalıştığınız sürece, çalışma günlerinin telaşına tamamen dalmış olacaksınız. Ancak emekli olduğun anda, yaptığın her şeyin gerçek olup olmadığını kendine sormamalısın. Yani önlem alma zamanı. Ve varoluşla ilgili tüm temel sorular cevaplanabilir.


 

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, işte bir çatışma durumu yaşayabilirsin. Çoğunluğa aykırı davranman, hatta ekibin çıkarlarına aykırı davranman gerekebilir. Evli olanlar, eş veya aile üyesi ile olan çatışmaları ortadan kaldırarak geçirecek. Duygusal bir çöküntüden kaçınmak için küçük şeylerden zevk al. En sevdiğin hobilerini yapabilir, tiyatroya yürüyerek gidebilir, arkadaşlarınla sohbet edebilir veya bisiklete binebilirsin.

 

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, duygusal olarak rahat olacaksın. Bu Cuma kararan tek şey, banka hesabındaki para eksikliği. Artan fiyatı nedeniyle uzun zamandır beklenen bir alım yapmak mümkün olmayabilir, ani bir masraf olacak veya yakın zamanda çok fazla borç aldığın bir kişi aniden parasını geri isteyecek. Akşam saatlerinde aile büyüklerini ziyaret ederek biraz zaman geçirmelisin. Ziyaretini ve onlara verdiğin tavsiyeyi takdir edecekler.

 

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bin görevi yerine getirebileceksin. Enerjin yüksek olacak ve bazı olumlu koşullar başarıya katkıda bulunacak. Karlı büyümeye kapı açan karlı bir iş teklifi veya projeyi formüle etme şansın var. Yaratıcı alanda İkizler senden büyük ilham bekliyoruz. Kişisel ilişkilerde maalesef pek şanslı olmayacaksın. Bazı skandalların ihtimali var.

 

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, herhangi bir zahmetli iş üzerinde çalışmaya başlamamalısın. Sevdiklerinden destek almaman veya ilham almaman bu projeleri daha da zorlaştıracak. Öğleden sonra, sonbahar mevsimini nasıl geçireceğini düşünmeye değer. İzin hakkını henüz kullanmayanlar uygun bir tatil yeri seçebilirler. Cuma günü bazı hoş olaylar yaşayabilirsin. Belki bir parti ya da aile toplantısı gününü canlandıracak.

 

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, bazı yabancı insanlar seni destekleyecek. Çok iyi tanımadığın veya çok iyi çalıştığın iş arkadaşından iletişim bekle. Gün içinde yeni bir arkadaşla veya hatta bir hayranla tanışman mümkün. Akşam saatlerinde, nahoş kazaların artması olasılığı var. Yıldızların altında kıskançlık saldırılarından, eşinin dışında flört etmekten ve sosyal ağlar üzerinden gizli yazışmalardan kaçınmalısın.

 

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, bazı parlak fikirler için gereken şansa sahip olacaksın. Bazıları gelirlerini nasıl artıracaklarına dair bir plan yapacak ve diğer Başaklar, yaratıcı veya bilimsel bir projeye başlayacak. Bazıları da kendilerini yalnızlıktan kurtarmanın bir yolunu bulacak. Ulaşımla ilgili bazı problemlerle karşılaşma ihtimalin var. Otobüste veya metroda kaba bir insanla karşılaşabilirsin. Onları görmezden gelmeye çalış.

 

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, mevcut pozisyonda varlığını sürdürme ile ilgili zor bir soru olacak. Çalışman sana zevk veya gelir getirmiyorsa değişiklik yapma fikrinden vazgeçme. Genç Terazi, bağımsızlık duygularını nasıl geliştireceğini düşünmelisin. Belki biraz para harcamanı sağlayan bir yan iş bulabilirsin. Cuma günü işten çıkarsan, harika bir gün olacak. Yalnızlıktan kurtulmak isteyenler için özellikle şanslı bir gün olacak.

 

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, biraz üzüntü yaşayacaksın. Geçmiş için nostalji, önemsiz meseleler yaşanması ya da eski sevgilini ya da eşini hatırlaman bu melankolinin nedeni olabilir. İş konularında ciddi bir yaklaşım gerekli olacak. Yöneticilerine ve patronlarına kaba davranma ve muhafazakar projelerin yürütülmesine yaratıcılık getirmeye çalışma. Senden küçük meslektaşlarından itaat isteme. Eve döndüğünde, evi temizlemek veya evin içini değiştirmek için zaman harcamanda fayda var.

 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, özellikle arkadaşlarına ve ailene iltifatlar ve yoldan geçenler için bir gülümsemeyle selam verirsen iyi olacak. Yeni insanlarla tanışacaksın. Mutlu bir romantizm başlatmak isteyenler neler yapabileceklerini görecek. Aşırı sporlardan, aşırı alkollü içki içmekten ve zamanını boşa harcayan derslerden kaçınmalısın. Dedikodu tartışmalarına katılmaktan da kaçınmalısın.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, tesadüfen acil bir durum yaşayabilirsin. Bu yolda hoş olmayan bir durum, meslektaşlarınla yaşayacağın bir anlaşmazlık veya komşunun dairesinde duyacağın bir kavga olabilir. Seyahatlerini planlarken, ister iş amaçlı ya da başka bir ülkeyi ziyaret olsun olmasın, bu öneriyi düşün. Seyahatini ertelemen de yarar var. Görünümünü önemseyerek veya yeni bir kıyafet seçerek zaman geçirerek çok mutlu olacaksın.

 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, sorunlara karşı sigortalı olmayacaksın. Hiçbir koşul altında yetkililerinle tartışmamalı, herhangi bir gizli anlaşmalar yapmamalı veya abartılı giyinerek kalabalığın arasından sıyrılmaya çalışma. Gününü olabildiğince kolay geçirebilmek için işine odaklan ve sevdiklerinle birlikte dinlen. Şehir dışına veya plajda bir gezi yapabilirsin. Çiftçiysen hasatını satabilirsin. Bazı ekstra para kazanmak için yeni fikirler bulmak için iyi bir gün.

 

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, sevdiklerine çok dikkat etmelisin. Yakın arkadaşlarından veya ailenden birinin psikolojik yardıma ihtiyacı olabilir veya daha yaşlı bir aile üyesi hastalanabilir. Çocuklarına bir şey öğretirken sabırlı olman gerekir. Genel olarak, bu Cuma herhangi bir soruna yol açmayacak. Akşamları doğada mini piknik yapmak ya da başka bir etkinlik yapmak için faydalı olacak. Tansiyon ile ilgili problemleri olanlar dışarıda fazla zaman geçirmemeli.

 

16 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER