Pearl Sirius’tan 17 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 17 Temmuz 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü Venüs ve Satürn Karşıt ve bu evlilik, ortaklık alanında zorluklar yaşatabilir. Birçok problem ortaya çıkabilir. Eşinizle ilgili sorunları genellikle ertelerseniz ve çözmezseniz, bunlar aniden büyür. Sorun şu ki, hafife almamanız gereken başka bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Çatışmalar varsa, fırsatı değerlendirmeli ve sevgiyle işleri daha iyi hale getirmeye çalışmalısınız.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, sabırlı olmanızı gerektirecek bir gün. Özellikle ebeveynlerin çocuklarına karşı sabırlı olmaları gerekir. Eşinle birbirinize karşı da sabırlı olman gereken bir gün. Arkadaş veya grup üyeleri ile düşüncelerin çelişebilir. İyi geçinmeye devam et.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, patronlarından izin veya onay istemek için uygun bir gün değil. Onların yanıtı büyük ihtimalle hayır olacaktır. Ebeveynlerinle, ailenle ve otoritelerle ilişkilerin gergin olacak. Artan aktivite ve evdeki karmaşa kaosundan dolayı öfkelenebilirsin. Nazik olmanda yarar var.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, kazaya eğilimli bir gün. Bu yüzden söylediğin ve yaptığın her şeye dikkat et. Yavaşla ve sakin ol. Başkalarıyla tartışmaktan kaçın, özellikle politika, din ve ırk sorunları hakkındaki tartışmalardan kaçın. Özellikle çok çekişmeli konular hakkında konuşma.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, para anlaşmazlıkları yaşayabilirsin. Nakitle ilgili olabilir veya paylaşılan mülklerle ya da hatta paylaşılan sorumluluklarla ilgili olabilir. Aynı şekilde miras ve sigorta ile ilgili tartışmalar da yaşanabilir. Bunlardan uzak dur ve başka bir günü bekle.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, Ay, burcunda Merkür ve Mars'ın tersine dönüyor ve aynı zamanda çılgın Uranüs'le çelişiyor. Bu yüzden ortaklarınla, yakın arkadaşlarınla, patronlarınla ve hatta polisle tartışmalar patlak verecek. Dikkatli ol ve söylediklerine dikkat et. Sakin ve sabırlı ol.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, çalışma arkadaşlarınla ilgili zorluklar hatalar, gecikmeler, evrak kayıpları ve bilgisayar sorunları ya da ekipman arızaları yaşanabilir. Ne olursa olsun, seni ele geçirmesine izin verme. Duyguların dürtüsünün kölesi olma. Rahatla. Sakin ol. Başkalarını kırmaktan kaçın.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, ebeveynler çocuklarına sabırlı olmalılar. Yanlış anlaşılmalar, gerginlik ve gecikmeler sıkıntılara neden olabilir, bu yüzden çocuklarınıza karşı sabırlı olun. Çünkü onlar hayal kırıklığı yaşayabilirler. Bu ufuktaki sadece geçici bir kara bulut. Birkaç gün sabırlı olun.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, otoriteler, ebeveynler, patronlar, öğretmenler, polis ve aile üyeleriyle ilişkilerin tartışmalı görünüyor. İnsanlar tartışmaya hazırlar. Çünkü sinirli ve öfkelenmeleri kolay. İşleri yumuşatmana yardımcı olacak yollar aramalısın. Sorunun bir parçası olmamaya dikkat et.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, hızla sinirli ve sabırsız olan enerji nedeniyle kazalar meydana gelebilir. Sözlü kazalar veya fiziksel kazalar olabilir. Her iki şekilde de buna ihtiyacın yok. Tek başvurun, yavaşlamak ve onu kolaylaştırmak. Kişisel olarak hiçbir şeyi üzerine alma. Sakin ol.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, finansal argümanlar veya finansal sorumluluklarla ilgili argümanlar gerçekleşebilir. Ani ve beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir, bu da bankacılık ve finansal detayların üzerinde durmanız gerektiği anlamına gelir. Ödevine iyi çalış, sabırlı ol.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, Ay, Merkür ve Mars'ın gerisinde, ayrıca yöneticin Uranüs ile çelişmekte. Bazı hızlı çarpmalarla karşılaşacaksın, bu da dikkatli olman ve her şeyden önce başkalarına karşı sabırlı olman gerektiği anlamına gelir.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, konuşmadan önce iyi düşün. Çünkü aşırı tepki göstermek kolay. Diğer insanlar aşırı tepki gösteriyorlar. İnsanlar birbirleriyle çelişiyor. Ayrıca kazalara neden olabilir veya insanların daha sonra pişman olacakları şeyler söylemesini sağlayabilir. Bilge olmanda yarar var.

17 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER