Pearl Sirius’tan 19 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 19 Ağustos 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü Ay, Koç burcunda. Haftanın başında kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak bir değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Geçmiş hatalarınızın ve başarısızlıklarınızın öneminin çok daha fazla farkında olacaksınız. Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğanlar ile ilgili beklentileriniz çok çabuk gelişecek. Koç, Yay veya Aslan burcunda doğan insanlarla beklenmedik yeni buluşma, önümüzdeki 6 ay veya 6 yıl boyunca hayatınızdaki çarpıcı değişikliklerin temeli olacak.


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, mesleki hedefini ve işini nasıl genişleteceğin konusunda yeni fikirlerin ortaya çıkabilir. Gayrimenkul alımı, araba sigortası veya ipoteğe başlama gibi önemli yaşam konularında aktif adımlar atmamanda yarar var. Akşam saatlerinde yabancılarla merak uyandıran konular konuşabilirsin.

 

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, ailenle sohbet etmen gerektiğini hissedeceksin. Çalışırken, kendini zorlu bir şekilde tartışırken ve çok kısa sürede işinle ilgili düzenlemeler yapmak zorunda kalacağın bir gün olacak.  Stresli bir gün geçirebilirsin. Yine de acele etmemeye çalış ve her şeyden önce, yaptığın işe tamamen odaklanman gerekeceğinden, konsantre ol.

 

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, meslektaşlarınla veya iş ortakların ile aynı fikirde olmak zorunda kalabilirsin. Birisi fikrine aykırı olursa, öfkeyle tepki verme. Diplomasiyi ustaca kullanabiliyorsan her türlü sorun daha hızlı çözülecek. Evsel ve finansal sıkıntılar da mümkün. Gerçek aşkı hayal edenler sezgilerine güvenmeli.

 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin. Bazı eski arkadaşların ümit vaat eden bir yan iş sunabilir veya tutkularından nasıl yararlanabileceğine dair bir fikir keşfedebilirsin. Güçlü olanlardan destek aramaya çalışma. Son zamanlarda yaşamlarında yeni bir bölüm başlatmış olanlar, kıskançlıktan etkilenmelerine izin vermemeli. Bu pazartesi finalinde, hayallerinin gücüne teslim olman yararlı olacak.

 

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, aşk hayatınızın gerçekte olduğu gibi olmadığını hissedeceksin. Bu da yakın arkadaşların ve iş arkadaşlarından oluşan çevrenle iletişim kurmada bazı zorluklar yaratacak. Kıskançlık, üzüntü ve karamsarlık saldırılarından kaçınılmalısın. Kariyerine veya çalışmalarına odaklan. Henüz yaşam yollarını seçmemiş olanlar günün sonunda bir karar verebilirler.

 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, Yıldızlar senin tarafında, hayatının her alanında başarını kolaylaştıracaklar. Aşk hayatında işler iyi gidiyor. Sen ve eşin arasındaki iletişim kanalları açık ve seni ilgilendiren herhangi bir konuyu açıkça tartışabilirsin. İşte stresin azaldığı bir gün. İşler sorunsuz akıyor, bu yüzden rahatla ve küçük detaylar üzerinde çalışmana izin verme. Planların nihayet gözlerinin önünde açılıyor ve başarılı bir sonuca varabilmek için her türlü şansın var.

 

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, sakin bir gün seni bekliyor. İşinde veya kişisel işlerinde yeni zafer kazanmak ve yeni zirvelere ulaşmak için, mümkün olabileceğinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalacaksın. Yapılacak en iyi şey, örneğin tasarruflarını ve yatırımlarını gelecek için nasıl uygun hale getirmen gerektiğini düşünmek gibi bir plan olabilir. Para yüzünden kavga etmekten kaçınmalısın.

 

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, kendini biraz çaba ve zaman gerektiren ev işlerine ayırmalısın. Aile problemleri nedeniyle evde kalma ihtimalin yüksek. Uzaktaki bir akrabaya yardım etmek için yaşadığın şehri acilen terk etmen gerekebilir. Seni ruhsal sağlığından mahrum edecek bir haber alabilirsin. Sinir sistemine zarar vermeden günü nasıl geçirebileceğini önceden düşünmelisin.

 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, başkalarına komuta vermekten kaçınmalısın. Kurallarına dikkat etmelisin, profesyonel ve kamu itibarını tehlikeye sokan bir şeyin ters gitmesi riski var. Mevcut olaylara odaklanırsan ve para için saygı ve kısıtlama gösterirsen, Pazartesi sana olumlu bir şey getirebilir. Yaşlı yabancılarla yakın konuşmalar yapmaktan kaçın. Tüm enerjini tüketmekten başka bir şey yapmaz. Daha genç akrabalarınla iletişimde daha olumlu sonuçlar elde edilebilirsin.

 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, kendini garip bir durumda bulma riskiyle karşı karşıyasın. Bunun iş günün boyunca gerçekleşmesi ve yöneticilerinin gözünde seni tehlikeye atması olası. İşle ilgili olmayan diyalogları ustaca atlatırsan, bu öngörüden kaçınabilirsin. Sadece başkalarının ve kendinin yararına konuş, her adımı kontrol et ve acil görevlerin nasıl yönetildiğini değiştirme. Çalışmanın kalitesini ve bütünlüğünü koru.

 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, verimli bir haftaya başlaman için her şansa sahip olacaksın. Yıldızlar, gününün iyimser bir dalga üzerinde akacağı sözünü veriyor. Gerçek bir profesyonel olarak bilinen hoş biri ile yeni bir ortak olabilir. Büyük olasılıkla, bir aile meselesine biraz zaman ayırman gerekecek. Bu her neyse, hoş bir şey olacak. Akrabalarının onuruna bir parti verebilirsin. Öngörülemeyen bir kaynaktan para verilebilir.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, biraz rahatlamaya çalış. Gün geçtikçe işler daha iyi olacak. Eşinle birlikte çaba harcamak ve birlikte zaman geçirerek, her ikinizin de zevk aldığı etkinliklerle meşgul olmak için iyi bir gün. Bekarsan, şans yanında. İş arkadaşlarının bazılarının davranışlarından endişe duyuyorsun. Yapılacak en iyi şey, herhangi bir sonuca varmadan önce net bir tartışma yapmak. Finansmanın nihayet iyiye gidiyor ve sana neşe getiren bazı alışverişler yapabileceksin.

19 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.


 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER