Pearl Sirius’tan 2 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 2 Ağustos 2019 Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 2 Ağustos 2019 Cuma günü Ay, Aslan’dan Başak’a taşınıyor. Böylece saat 15: 23'ten sonra ve sonraki iki gün boyunca sağlık bilincine sahip olacaksınız. Daha sağlıklı bir diyet, daha az alkol ve dış mekanda çok fazla egzersiz yapma şansına sahip olacaksınız. Uranüs, Venüs ile öğle saatlerinde yeni bir aşk partneriyle sizi şaşırtabilir. Heyecan verici bir gün bizi bekliyor. Ayrıca Cuma günü sizin için önemli bir finansal sorununun çözülmesiyle hatırlanabilecek bir gün olacak. Bazılarınız kendini çok şanslı hissedecek. Hadi bakalım, güzel bir gün bizi bekliyor 😊


Koç (21 Mart-20 Nisan)

Sevgili Koç, dışarı çıkmak isteyeceksin. Bu yüzden bu günü muhteşem kılmak için bir şeyler yapacaksın. Arkadaşlarınla ilginç sohbetler veya toplantılar yapacaksın. Eşinle harika bir zaman geçireceksin.  Ebeveynler, çocuklarına dikkat etsinler, çünkü kazaya açık bir gün.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, ev rutinin aniden beklenmeyen olaylar nedeniyle değişecek. Evin için yüksek teknolojili bir şey satın alabilirsin. Çoğunlukla ailenden ya da arkadaş çevrenden gelen kadınlarla ilgili toplantılar yapacaksın ya da katılacaksın. Kadınlarla ilgili hoş bir etkinliğe katılacaksın.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, büyüleyici bir gün. Yeni yerler görmeyi, yeni yüzlerle tanımayı ve yeni fikirlerle dolu olmayı bekle. Hazırlıksız kısa geziler, kardeşler, akrabalar ve komşularla karşılaşmak heyecan verici olacak. Ayrıca işini ihmal etme, çünkü sana önemli başarılar veya kar getirebilir.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, mükemmel para kazanma planların olabilir, çünkü bir şeyler hakkında özgün fikirlerin var. Mal ve parana dikkat et, çünkü para bulabilirsin ya da para kaybedebilirsin. Aynı şekilde sahip olduğun bir şey zarar görebilir veya çalınabilir.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Sevgili Aslan, özellikle ilişkilerinde heyecan ve teşvik arayabilirsin. Romantizm heyecan verici olacak çünkü beklenmedik bir flörtle karşılaşabilirsin. Devam eden ilişkiler zorluklarla karşı karşıya kalabilir, çünkü hayatınızdaki kişi size can sıkıntısı yaratabilir. Eğlence için daha büyük bir arzu duyacaksın.

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, Ay, burcuna geçiyor, bu da seni normalden daha duygusal yapacak. Ancak aynı zamanda sana iyi bir şans getirecek. Bu yüzden diğer tüm burçlardan biraz daha şanslı olacaksın. Bu arada, huzursuz hissedebilirsin. Çünkü hayatında heyecan ve teşvik istiyorsun.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, yeni biriyle tanışabilirsin. Bu kişi bir şekilde sıra dışı olabilir. Başkalarıyla takaslarınız hızlı, sıra dışı ve bazı sebeplerden dolayı teşvik edici olacak. Belki tanıdığın biri aniden hayatında belirir ve seni şaşırtabilir.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sevgili Akrep, bir ebeveyn, patron, üst düzey kişiler veya hatta polisin söyleyebileceği bir şey seni şaşırtabilir. Bir şekilde otoritelerdeki insanlarla etkileşimlerin seni memnun edecek. Çalışmak için iyi gün geçireceksin. Bazı çatışmalar kendi hataların ve eksikliklerinden dolayı olacak.

 Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, seyahat için sürpriz fırsatlar kucağına düşebilir. Yayıncılık, medya, tıp ve hukuk alanlarında fırsatlar da muhtemel. Bu fırsat penceresinin kısa olduğunu ve hızlı davranman gerektiğini unutma. Planların ve hedeflerin başarıyla sonuçlanacak. Eşinle iyi bir vakit geçireceksin.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)

Sevgili Oğlak, hediyeler ve iyilikler yoluna çıkabilir. Belki nakit bile eline geçebilir. Ayrıca eşinle veya yakın arkadaşınla ilgili iyi haberler de duyabilirsin, dolaylı olarak da sana fayda sağlayacak. Cuma günü kısa yolculuklar, beklenmeyen duygular ve deneyimler için bir fırsat olacak.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, başkalarıyla yapılan tartışmalarda, daha iyi bir anlayışa sahip olmak için açık olan şeyleri çıkarmak isteyeceksin. Ayrıca yeni bir deneyim veya macera için istekli olduğun için bir partner veya yakın arkadaşınla yeni ve farklı şeyler de yapabilirsin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, etkileyici bir gün. Yeni deneyimler arıyorsun. Roman, sanatsal ifadeler ve modern sanata ilgi duyabilirsin. Çalışmak içinde iyi bir gün olacak. Başkalarıyla çatışmaya girme. Çünkü bazı sorunlar kendi hataların ve eksikliklerinden kaynaklanacak. Kısa vadeli seyahat planı yapabilirsin.

2 Ağustos’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER