Pearl Sirius’tan 2 Eylül 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 2 Eylül 2019 Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 2 Eylül 2019 Pazartesi günü, aşırı derecede depresyonda olmamalısınız, çünkü Plüton sizi acımasızca etkilemeye çalışacak. Gerçekleşen şanslı bağlantının etkileriyle tekrar enerjiniz yükselecek. Mars da, kendininizi hayatta hissetmenizi sağlayacak. 
Başak'taki Venüs, Yay burcundaki Jüpiter sayesinde hem mesleki hem de kişisel işlerinizdeki muazzam potansiyeli hissedebilirsiniz. Ve şimdi bunun için harekete geçmeye davetlisiniz.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, bir ilişkin varsa, o zaman şanslısın. Çünkü eşin sana bir sürpriz yapabilir. Tadını çıkar! Eğer hala bekârsan, etkileyici bir kişiyle tanışma şansın var. Hayatındaki plana göre hareket etmelisin. Çünkü bu, kesintisiz çalışmana yardımcı olur. Hayatına iyi bir adım atmayı başardın ve hayallerinin gerçekleşmesine doğru ilerliyorsun. Finansmanın iyi bir düzeyde hareket ediyor ancak tamamen iyileşmesi için çok çalışman gerekiyor.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, şu anda yaşadığın belirsizlik ve stres nedeniyle ne olduğunu anlamak için olayları ve durumları aşırı inceliyorsun. Akşama kadar, seni rahatsız eden bir finansal mesele hakkında bir haber alabilirsin. Fazla üzülme. Hala bazı zorluklarla karşılaşıyorsun. Bunlar seni yıpratıyor ve ilerlemene engel teşkil ediyor. Duygusal olarak ne kadar yorucu olursa olsun, işleri yoluna koymaya ve kendini olumsuzluktan kurtarmaya çalışmalısın. Yeni arayışlara girme vaktin geldi.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, kişilerarası ilişkiler sorunuyla çok meşgulsün olacaksın. Gelişme için yeni bakış açıları da aynı zamanda ortaya çıkacak ve bundan en iyi şekilde yararlanmak isteyeceksin. Yaşamında her şey iyi gidiyor ve tüm sıkı çalışmaların sonunda ödüllendirilecek. Meslektaşların ve denetçilerin değerini ve gücünü tanıyorlar ve daha fazla sorumluluk almaları için istekli olduklarını göreceksin. Bu gelişmeler memnun hissetmene neden olacak ve işin artan taleplerini yerine getirmek için gereken enerjiyle dolu olduğunu göreceksin.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, kendine her şeyi yapma şansı vermek için eyleme geç. Gezegensel yönler, belirtilen zaman dilimi içerisinde yapman gerekenleri başarmana yardımcı olacak. Hiçbir şey ve hiç kimsenin seni hedefinden saptıramayacağı sonucu, kendini daha kararlı ve dinamik hale getireceksin. Planlarını kendine saklamak en iyisi, onları bozmaya çalışanlar olabilir. Finansmanın sonunda iyileşme belirtileri gösteriyor, ancak eski borçları ödemeye odaklanman gerektiğinden paranı yeni alımlara harcamamaya dikkat et.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslan, olumlu hislerle dolu ve iyimserlikle dolu harika bir güne katılmalısın. Kendini enerjiyle dolu bulacaksın, bu nedenle yaratıcı yönünü keşfetme fırsatını yakala. İyimser ruh halinden de faydalanmalısın ve sevdiklerinle harika zaman geçirmelisin. Eşinle uzun, romantik bir yürüyüşe çıkarak harika etkilerden en iyi şekilde yararlanmalısın. Kişisel finansın da aynı zamanda bir değişim gerektiriyor, çünkü şu ana kadar kabul ettiğin taktikler istenen sonuçları alamadı.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak, ev ve aile meselelerini yavaşça yüzeye çıkan finansal nitelikteki sorunlara odaklanmaya devam et. Her şeyi halledebileceksin. Ruh halinin düzeldiğini göreceksin. Ayrıca, herhangi bir soruna daha kolay bir şekilde çözüm bulabileceğini de göreceksin. İş yerinde çok fazla çaba sarf etmeyeceksin. Aşırı ve gereksiz masraflardan kaçındığından emin ol.

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Terazi, kendini çok sosyal hissediyorsun ve fikirlerinin topluluğunda destek bulduğun için heyecan duyuyorsun. Ruh halini daha da artıracak küçük kaçamak planlarını yapmak için kendini heyecanlı ve hevesli hissediyorsun. Aile meselelerine kolay çözümler bulabileceksin. İyi çalışmaya devam et. Finansmanın biraz düzelebilir. Bakiyeni geri kazanacaksan stratejini değiştirmen gerekir.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrep, finansmanın acil bir konu ve şu anda hayatındaki sıkıntı verici bir nokta, bu nedenle biraz huzur bulmak istiyorsan bunları listenin en üstüne koymak zorunda kalacaksın. Yıldızlar senin tarafında, özellikle de mali durumun söz konusu olduğunda. Günün ilerleyen saatlerinde rahatlama şansı bulacaksın. Beklenmeyen bir teklif sana neşe getirecek. Cazip görünen bazı yeni teklifler ve sözleşmeler alabilirsin, ancak herhangi bir karar vermeden önce özen göstermen gerekir. Finansman kaygıların bir numaralı nedeni olmaya devam edecek. Harcamalarını düşürmeye karar vermediğin sürece bu değişmeyecek.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, karamsar hissedeceksin. Bir yandan enerji ve canlılıkla dolusun ama diğer yandan, başkalarının davranışlarından kolayca etkilenmiş gibi görünüyorsun. Öfkeni kontrol etmeye çalışmayı hedefle. Bugünün şansını yakala ve aşk hayatını, seni rahatsız eden ve günlük rutininden daha fazla zevk almanı engelleyen herhangi bir şeyden kurtar. Bir ilişki içindeysen, eşinle konuşman için iyi bir zaman. İşler iyi gidiyor. Ancak, meslektaşlarınla ve çalışma arkadaşlarınla çalışma ilişkin var. Finansmanın düzelecek ve bu sana büyük rahatlama sağlayacak.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, hemen hemen hiçbir şey için ruh halin yok. Ama yakında, enerjini ve dinamizmini geri kazanacak ve hayatını bir kez daha düzenleyeceksin. Yine de, bu iyi bir gün ve işte bile harika bir fırsat elde edebilirsin. Kariyerin şu anda iyi bir şekilde ilerliyor ve her şey zor işine kalmış. Çabalarını sürdür ve başarıyı tadacağından emin. Finansmanın strese neden oluyor ve özellikle yeni harcamalar ufukta olduğu için kendini daha iyi organize etmen gerekecek.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, dışarı çıkıp arkadaşlarınla biraz eğlenmen gerektiğini hissediyorsun. Fakat rahatsız edici konuşmalar olursa, sakin olman, doğru olduğunu ve diğer herkesin yanlış olduğu konusunda ısrar etmemen durumunda sakin olmalısın. Bilinçsizce, seni ilgilendiren konuları açmayı ve eşinle ilgili herhangi bir sorunu tartışmayı öğrenmenin zamanı geldi. Koşullar yeni bir başlangıç için ideal. Ve her şey sana ve kendi çabalarına bağlı! Bu yüzden kendine bazı hırslı hedefler koymalısın. Başarılı olmak için gereken her şeye sahipsin. Finansal olarak, iyi bir denge kurmuş görünüyorsun, bu yüzden iyi çalışmaya devam et.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, gökyüzü açılıyor ve sonunda olayları daha net görebileceksin. İşler netleşir ve bu, seçimlerinde daha güvenli hissetmeni sağlar ve doğru olanı yaptığından emin olabilirsin. Aynı zamanda finansal açıdan olumlu bir haber alabilirsin. Stresli, tedirgin ve sıkışmış hissedebilirsin. Pes etme. Bunu şimdi göremeyebilirsin, ancak hedeflerine yaklaşıyorsun. Sıkı çalışmaya devam et, yakında ödüllendirileceksin. Finansmanın zorlu bir dönemden geçiyor ve bu nedenle masraflarını azaltmak zorunda kalacaksın.

2 Eylül’de doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER