Pearl Sirius’tan 2 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 2 Temmuz 2019 Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, 2 Temmuz 2019'da Yeni Ay, saat 22.16’da Yengeç burcuna geçecek. Yani 2019 yılının ikinci Güneş Tutulması yaşanacak. Eski alışkanlıklara veda etmemiz gerektiğini anlamak daha kolay olmalı. Çünkü Ay, Yengeç’teyken sizi özellikle duygusal yapacak. Davranışlarınızda, evinizin içinde ve dışında daha fazla öz disiplin gerektirecek. Hatta medya becerilerinizi de geliştireceksiniz. 
Burç yorumunuzu okumadan önce “Güneş Tutulması Bize Güzellikler Getirecek” başlıklı yazımı okuyun!
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, bugünün Yeni Ayı, aile üyeleriyle ilişkilerini nasıl geliştireceğini düşünmek için mükemmel bir gün. Ayrıca, yaşadığın yeri geliştirmek için ne yapabilirsin? Bu, yıl boyunca bu kararları teşvik eden tek Yeni Ay. Bu nedenle bu zamanı iyi değerlendirmelisin.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, her Yeni Ay, kararlar almak için bir şans. Bu Yeni Ay, iletişim tarzını gözlemlemeni tavsiye ediyor. Açık bir iletişimci misin? İnsanlar seni anlıyor mu? Diğerleri konuşurken, gerçekten onları dinler misin? Bunları gözden geçirmelisin.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, Yeni Ay, parayla olan ilişkin hakkında. Tutumun, "Kolay gel, kolay git?" Sence para tüm kötülüklerin kökeni midir? Bir şeye karşı tutumum, yaşamımda nasıl tezahür ettiğini etkiler. Bunun hakkında düşünmelisin.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, bütün yıl burcundaki tek Yeni Ay, bu da dünyanda yarattığın imajı geliştirmek için kendine ne yapabileceğini sormak için mükemmel bir zaman. Dolap alımları? Saç modeli? Gözlük? Fikirler? Bunların hepsi birer örnek.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, Yeni Ay, haritanın gizli bir bölümünde gerçekleşiyor, bu yüzden dalgın olabilirsin. Kendine nasıl zarar verebileceğini sormak için güzel bir gün. En kötü düşmanın ne şekilde? Kendini mağlup eden davranışların neler? Bunları gözden geçir.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, Yeni Ay, arkadaşlarının, kulüplerin ve organizasyonların yaşamındaki rolünü düşünme şansı veriyor. Sahip olduğun arkadaşlarınla mutlu musun? Onların sana gelmelerini bekliyor musun? Birlikte olmak istediğin insanlar, zaman geçirdiğin insanlar mı? Bunları sorgulamalısın.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, Yeni Ay, burcunun en üstünde ve bu yıl meydana gelen tek gün. Bu zamanın hisse senedi alması ve yaşam yönünü düşünmesi demektir. Patronun, polis, mahkemeler, hükümet veya ailen gibi otorite sahibi kişilere karşı tutumunu incele. 
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, hangi ileri eğitim hayatını zenginleştirir ve iş becerilerini geliştirir? Aynı şekilde, seni daha mutlu kılacak ve daha tatmin olmuş hissetmene neden olacak, ne gibi bir yolculuk yapabilirdin? Dünyanı nasıl genişletirsin?
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, borcunu azaltmayı düşünmek için yılın en iyi günlerinden biri ve başkalarının zenginlik ve kaynakları ile en iyi nasıl başa çıkabileceğini, buna kredi kartı borcu, ortak mülk, vergiler, sigorta sorunları ve miraslar dahil. Bunlarla ilgili fikir üretmelisin.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, Yeni Ay, Ortaklıklar ve İlişkiler Evinde gerçekleşecek, bu nedenle bu konuda düşünmek için mükemmel bir gün. Bilinçaltında, ilişkiler hakkındaki inançlarını doğrulayan insanları mı arıyorsun, inançların neler? İlişkideyken ne olur? Bunları masaya yatırmalısın.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, işini geliştirmek için neler yapabileceğini ve işini nasıl yaptığını düşünmek için yılın en iyi günlerinden biri ve ayrıca sağlığını iyileştirmek için ne yapabilirsin. Bunlar hayatının iki önemli alanı. Bu Yeni Ay ayrıca evcil hayvanlarla ilgili fikirlere yol açabilir.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balık, evde ve işindeki işleri oyun ve rahatlama unsuru ile dengelemek önemli. Hayatında sağlıklı bir iş dengesi ve oyun olduğunu düşünüyor musun? Yeni Ayı, bunun hakkında düşünmek için en iyi gün. Yaratıcılığını ne sıklıkla ifade ediyorsun?
2 Temmuz’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun. Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER